12 Monkeys Cassandra Raillyová z filmu i v seriálu

Cassandra Raillyová z filmu i v seriálu

Cassandra Raillyová z filmu i v seriálu

Všichni, kdo viděli předlohu seriálu 12 Monkeys, původní film z roku 1995, kde si Jamese Colea zahrál Bruce Willis, vědí, kdo v tomto počinu hrál Coleovu pomocnici a zachránkyni Cassadru Raillyovou. Že nevíte? Pak čtěte dál, protože tahle dáma se objeví i ve vašem oblíbeném seriálu.


6 0
18.3.2016

Takže pro ty z vás, kdo ještě tápou. Ve filmu si doktorku Cassandru Raillyovou, kterou v seriálu hraje Amanda Schull, zahrála Madeleine Stowe.

Jedna z hlavních představitelek původního filmu 12 opic z roku 1995, Madeleine Stowe, se objeví ve finále druhé řady seriálu 12 Monkeys, které bude nazvané Memory of Tomorrow.


Zatímco ve filmu hrála inteligentní doktorku, která zachraňovala svět, v seriálu si zahraje pravý opak své původní role. Bude hrát blázna, který se objeví v psychiatrické léčebně na konci padesátých let.

Již nyní se můžete podívat, co můžete čekat.

(Foto: Syfy)

(Foto: Syfy)

Jak zajisté sami vidíte, na fotce Madeleine drží červený list. Co to asi znamená? K tomu něco prozradil producent seriálu Terry Matalas.

Vypadá to, že má nějaké červené rostliny. To není dobré. V této řadě se sázky zvyšují. V minulé řadě jsme řekli, že nákaza nebyla jedinou částí plánu. Armáda 12 opic se zdá být spojená s tím, jak funguje čas a červený les je toho součástí a není to nic, co bychom chtěli, aby se stalo veškerému prostoru a času.

Druhá řada se čím dál tím více rýsuje, konec konců, čekání se krátí a návrat seriálu na obrazovky nás čeká již 18. dubna. Co si o obsazení původní Cassandry myslíte? Viděli byste rádi původního Colea, Bruce Willise?

Diskuze /1

BigBoss

Jj, Madeleine Stowe, krasna zena…

22.3.2016 | 22:25:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav