12 Monkeys Co se Coleovi a Cassie honí hlavou?

Co se Coleovi a Cassie honí hlavou?

Co se Coleovi a Cassie honí hlavou?

Předposlední epizoda druhé řady 12 Monkeys byla jednoznačně velmi povedená. Fanoušci se dočkali dávno vytouženého a současně nám tvůrci připravili obrovský šok. A co k tomu všemu a tomu, co nás čeká prozradil Terry Matalas? Přečtěte si tradiční rozhovor.


8 0
18.7.2016

Cole Cassie opustil, přiměl ji věřit, že je mrtvý. Měl v tu chvíli pocit, že je vše beznadějné?
Není si jistý. Je to buď skutečně beznadějné, nebo mají naději. V tu chvíli, když bouře ještě nepřišla a nepohltila minulost, je možné, že Ramse uspěl při nalezení Svědka a způsobu, jak všechno zvrátit. Jestli tam uvízli, i kdyby jenom na chvíli, chce, aby Cassie měla trochu štěstí a pořád věří, že on je jejím prokletím. To on do jejího života neustále přináší destrukci. Alespoň tomu věří. Ale hluboko uvnitř ji miluje. A nemusí nutně věřit tomu, že ona cítí totéž. Je to jako pár, který prošel skutečně traumatickými událostmi. Budou jeden druhému ty události i nadále připomínat? Nebo se přes to dostanou? Tomu čelí.

Když jste v první řadě vytvářeli Červený les, věděli jste vždycky, že Cole bude majitelem toho domu?
Ano. Upřímně řečeno to překvapilo hodně lidí. Vždycky jsme věděli, že skončí v tomhle domě a ten dům byl vzpomínkou na zítřek, na místo, kde ještě nebyli. Od začátku bylo v plánu, že ten dům bude ikonický a důležitý pro to, kdo jsou.


(Foto: Syfy)

Cole a Cassie se konečně dali dohromady. Čekali jste na tuhle chvíli už od začátku?
Jen jsme se chtěli ujistit, že jsme si to zasloužili. Jsem na tuhle epizodu vážně hrdý, protože v tuhle chvíli už jim nemůžete víc fandit. Máme tu něco, co diváci vážně, vážně chtějí spolu s tím, co vážně nechtějí, což je smrt jejich přátel na Titanu. Je to hořkosladké, ale je hezké vidět, jak konečně naplňují svůj vztah.

Co se jim v tuhle chvíli honí hlavou? Mají pocit, že je to konec světa?
Mohl by být, nebo by to mohl být počátek zaslouženého míru. V tuhle chvíli na tom nezáleží. Jejich vzájemná vášeň prostě vyvrcholila. Na chvíli najdou mír, budou mít čas mluvit o svých vzájemných pocitech, bez apokalypsy za zády, nebo tomu aspoň věří.

(Foto: Syfy)

Co všechny tyto události vypovídají o Svědkově identitě?
Všechny události říkají, že Svědkovi na Cassie velmi záleží. Ten dům byl zjevně důležitý. V Oliviiných vizích jsme viděli, jak Svědek psal na zeď. Ještě neznáme Svědkův úhel pohledu, ale co když k tomu všemu má dost nesobecký motiv a to to, že Svědkovi záleží na Cassie více, než na komkoli jiném?

Zabili jste Ramseho! Zabili jste všechny v budoucnosti! Proč? Co se to děje?!
Jennifer je všechny varovala, že hledání Titanu povede ke smrti. Tohle by nikoho nemělo překvapovat. Ramse tam šel naslepo. Deacon mu říkal, „Proč jdeš vůči té divné hudbě?“ Celé to byl špatný nápad. Zvláštním způsobem udělal Ramse to, co vždycky dělá Cole. Hnal se do toho bez plánu. Jeho vztek ho konečně dostal. Je to rozhodně temná a kontroverzní chvíle řady. Ale stalo se to.

Potěšilo vás naplnění vztahu Colea a Cassie? Jak podle vás řadu zakončíme? Jak se Cole a Cassie dostanou na Titan a do jaké doby? Bude vám 12 Monkeys během pauzy mezi řadami chybět?

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /2

salamander

Mám pocit, že tvůrci chtějí, abychom věřili, že Svědkem je Cole. Já jen doufám, že takhle předvídatelné to nebude a jen nás chtějí zmást.

18.7.2016 | 21:12:55
AK

Tahle epizoda byla vážně skvělá. Tolik zvratů, které jsem absolutně nečekal, to se moc povedlo. Jsem rád, že seriál stále dokáže být nepředvídatelný a i ve chvílích kdy to vypadá, že je všemu konec, se najde nějaké překvapivé řešení, jak z té bezvýchodné situace dokáží vybruslit.

22.7.2016 | 21:47:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav