12 Monkeys Cassie je připravená hodit Colea přes palubu...

Cassie je připravená hodit Colea přes palubu...

Cassie je připravená hodit Colea přes palubu...

Přinášíme vám tradiční video shrnutí druhé epizody s trefnými komentáři Syfy. Nečekaná partička Cole, Cassie, Ramse a Coleova fanynka Jennifer zachraňují svět, ale věci samozřejmě nedopadnou tak, jak by čekali. A všechno se jen víc zamotává. Připomeňte si to hlavní sami.


7 0
1.5.2016

Co říkáte drsňačce Cassie? Sedí vám takhle její proměna?
Osobně se s touhle změnou dost peru. Ne, že by mi tam neseděla obsahově, pro vývoj seriálu to byl určitě krok správným směrem, ale, a opravdu mě to mrzí, že to takhle vnímám, prostě mi tam najednou nesedí ta herečka. V první řadě jsem byla z Cassie nadšená, fakt se na tu roli parádně hodila, výborně mi tam zapadala ve všech ohledech, ale teď, když z ní udělali její drsnější verzi, nemůžu si pomoct, ale vůbec mi tam nesedí. Nějak jí to nemůžu uvěřit. Opravdu by mě zajímalo, na kolik měli autoři dějovou linii promyšlenou dopředu, když si vybírali osazenstvo. A pokud neměli, zajímalo by mě, zda by i nyní obsadili tu samou herečku.
Jsem zaujatá, nebo to vnímáte podobně?

A co říkáte novému příteli Jonesové?
Na Michaela Hogana jsem se v seriálu těšila už od první chvíle, co jsem si přečetla, že se k osazenstvu přidá, protože jsem na seriálech typu Battlestar Galactica vyrostla a jeho plukovník Saul Tigh prostě neměl chybu. A tenhle herec má neuvěřitelné charisma, takže jsem od jeho role v 12 Monkeys čekala parádní zážitek. Ale to, s čím přišli tvůrci, bych fakt nevymyslela. Jeho spojení s Jonesovou na vyšší úrovni byl jeden z nejgeniálnějších zvratů, s jakým v nové budoucnosti mohli přijít. A výraz Jonesové byl prostě nepřekonatelný. Myslím, že díky téhle nové dvojici by do seriálu mohlo přibýt trochu humoru. Očekávám řadu vtipných hlášek a časté Katharinino červenání se.
Co téhle změně budoucnosti říkáte vy?


A už nebudu zdržovat, podívejte se na video rekapitulaci, stojí za to.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Marketka

Perfektní rekapitulace novinek :-) Díky!

webmaster
1.5.2016 | 9:28:23
Barboramala1993

Myslím, že 2 díl 2 serie byl bravurní :-) …co se týče Cassie, tak se změnila a to hodně..šlo to pozorovat už ke konci 1 serie. Ale právě naopak si myslím, že se tato herečka přímo na tu roli hodí,její osobnost se během seriálu otáčí o 180 stupňu :-)

1.5.2016 | 12:50:24
Marketka

Mně ani tak nepřišlo zvláštní, že se změnila, jestli musela zabíjet útočníky společně s Deaconem. A taky mi přišlo, že herečka tu změnu docela zvládla. Spíš mě překvapilo, že ji do takových akcí vůbec pouštěli, přece jenom má pro celý projekt mnohem větší hodnotu, než nějaký voják. Přijde mi to nelogické.

webmaster
1.5.2016 | 20:24:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav