2 Broke Girls (2 $ocky) Čeká nás stá epizoda

Čeká nás stá epizoda

Čeká nás stá epizoda

Ze středy na čtvrtek se v USA odvysílá stá epizoda sitcomu a bude se na co těšit, protože odkryjeme nové tajemství Caroline. V celém článku se dozvíte víc.


11 0
10.1.2016

V průběhu série se trochu měnilo pořadí epizod, ale nakonec je stou epizodou seriálu And The Coming Out Party, jak se původně plánovalo. Tento díl se totiž točil v pořadí jako šestý, ale vychází jako sedmý.

Jak dlouho se vůbec jedna epizoda natáčí? Herci dostávají tři dny k nastudování scénáře a zkouškám, pak se během jednoho dne celý díl odehraje, aby se vše doladilo a pátý den se natáčí před živým publikem. Často dvanáctihodinové natáčení kvůli 21 minutám seriálu.


Ve sté epizodě poznáme babičku Caroline, Astrid, kterou hraje herečka Judith Roberts. Babička bohužel ležela posledních pár let v kómatu a vůbec netuší o skandálu, kterým si rodina Channingů prošla a jak se nyní její vnučka živí. Caroline se ji bude snažit před pravdou uchránit a naplánuje pro ni noblesní oběd, na jaký bývala zvyklá. Bohužel pravda si vždy najde cestičku, a tak nás jistě čeká skvělá podívaná. V epizodě se dočkáme i Olega jakožto kuchaře v domě Astrid, Earla jako komorníka, Hana jako majordoma, Max jako služebné a na návštěvu zavítá i Sophie.

(Astrid s Caroline při noblesním předstíraném obědě. Foto: CBS)

Diskuze /7

Zunicka

super už se nemůřu dočkat

10.1.2016 | 12:37:21
Unspokerka

To bude zas něco… :D

10.1.2016 | 13:23:24
Jareda

Ahoj, seriál jsem prestal koukat ze zacatku treti serie a chtěl bych se zeptat zda se seriál uz nekam posunul(když uz je ta 5ta serie), nebo stále delaji furt v tom samem bystru a bydli v tom samem byte ar esi stále to same? (pro me mel byt seriál i o tom, ze se socky ze dna vyhrabou, ale když jsem ve treti sezone videl ze stále zadny progress prestalo me to bavit). Diky

#4 Unspokerka
10.1.2016 | 18:13:45
Unspokerka

#3 Jareda: Zdravím, pořád pracují v bistru, pořád bydlí ve stejném bytě a ani snad nedoufám, že se z toho někdy vyhrabou. Seriál by už nebyl ono si myslím. Změnilo se toho hodně od té 3. série, to je jasné, ale pořád jsou „na dně“… Jinak za mě mohu říci, že je to jeden z nejlepších seriálů.

10.1.2016 | 18:16:39
Packa

Já mám 2B sice ráda, ale za jeden z nejlepších bych ho už neoznačila. Ze začátku jsem byla nadšená, ale teď přemýšlím, že s tím skončím. Dodívám se kdyžtak o prázdninách, když na to budu mít náladu, ale právě tím stejným už se mi to nějak okoukalo, nebaví mě teď tak moc.

redaktor
10.1.2016 | 18:25:39
IngloriousBastard

prvé dve série boli skvelé, tretia si to udržala kvoli zaujímavým postavam (Nicholas, Deek .. ) — a stvrta a piata už su trosku.. sa tomu vraví varenie z vody

#7 Packa
10.1.2016 | 20:44:55
Packa

#6 IngloriousBastard: Souhlas, taky si to tak myslím.

redaktor
10.1.2016 | 21:27:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !