2 Broke Girls (2 $ocky) V nové epizodě si zahostuje George Hamilton

V nové epizodě si zahostuje George Hamilton

V nové epizodě si zahostuje George Hamilton

Holky zůstávají několik dní v Hollywoodu a potkají tam spoustu nových významných lidí. Jedním z nich bude Bob, kterého hraje George Hamilton.


2 0
1.3.2016

Jeden z nejznámějších hollywoodských proutníků, George Hamilton (76), si zahraje v nové epizodě 2 Broke Girls. Hamilton má na účtu desítky rolí a je držitelem Zlatého Glóbu.

V seriálu se objeví Hamilton jako kamarád právníka Randyho a nápadník Caroline. Uvidíme ho hned v několika scénách a můžeme se tak těšit na charmantní výstup tohoto seladona :)


(Foto: CBS)

Diskuze /2

Peteey

Ahoj, chci se zeptat jak to vypadá s kvalitou? Se čtvrtou řadou jsem skončil někde v půlce, jelikož to byla celkem nuda a vtip minimální oproti první a druhé řadě. Vím, že pak byla nějaká pauza a teď jsem sem po delší době zavítal a koukám že jede 5. Díky za názory ;)

#2 HermiJ
2.3.2016 | 10:22:14
HermiJ

#1 Peteey: Jak se to vezme. Moc velký dějový posun nenastal, bohužel. Teď se to oživilo kolem 5×10, ale uvidíme, na jak dlouho. Já se na to stále dívám ráda, protože jde ještě pořád o jeden z nejzábavnějších sitcomů současnosti, a tak mám co sledovat u večeře :) Zkus některý z nových dílů a uvidíš :)

webmaster
2.3.2016 | 12:54:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Hlídejte si nás