APB (13. okrsek)
81/100 - 22×

APB(13. okrsek)

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Justin Kirk (Gideon Reeves), Natalie Martinez (Theresa Murphy)

S01E02: Personal Matters

S01E02: Personal Matters

Gideon doprovází Murphyovou, aby si ověřil dopad jeho změn, přičemž oba narazí na loupež v lékárně. Murphyová je mezitím rozhozena, když zjistí, že její blízká osoba by mohla zhatit restart 13. okrsku.

13.2.2017
4 528 000
42 minut

Scénář: Trey Callaway, Matt Nix
Režie: Duane Clark

Foto: FoxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

V rámci boje se zločinem vše funguje jak má, ale jak už to bývá, objevují se i nějaké ty mouchy. Ty jsou samozřejmě razantně vychytané a tak vzniká další propagace. Boj se zločinem jaký svět neviděl. V atmosféře se absolutně nic nemění. Ohromná energie, dějový švih a žánrová zábavnost. Jedeme dál.

4.4.2020 | 20:23:39
L.Orsag8

Mega nadupány a luxusní Seriál, Příští díl jsi dají první pusu !!!

15.2.2017 | 23:41:40
default

Nemaji zadne DNA aby ho identifikovali, ale na fotce drzi kliku bez rukavic. :D Jinak super dil. Troska sentimentu na konci neuskodi. A starosta jde po nem pekne tvrdohlave. Mame se na co tesit!

(Dame si tipovacku kdy Gideon si da s Murphy prvni pusu?) :D

15.2.2017 | 22:59:42

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama