APB (13. okrsek)
81/100 - 22×

APB(13. okrsek)

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Justin Kirk (Gideon Reeves), Natalie Martinez (Theresa Murphy)

APB

Technologický miliardář a talentovaný inovátor Gideon Reeves (Justin Kirk) se musí vyrovnat s těžkou ztrátou svého nejlepšího přítele, který přišel o život během ozbrojeného přepadení. Pan Reeves se rozhodne brát jeho smrt jako varování před tím, jak špatně na tom místní policie je, a vzhledem k tomu, že má více než dostatek finančních prostředků, aby dosáhl změny, začne konat.

(Osazenstvo seriálu APB. Foto: Fox)


Požádá město Chicago o zakoupení 13. okrsku, aby jej mohl proměnit v bezkonkurenční a technicky nejvyspělejší policejní jednotku ve městě, a vzhledem k nemalému nabízenému finančnímu obnosu je tato nabídka přijata. Samozřejmě není vřele přijat u všech členů sboru a nejvíce změnám vzdoruje detektiv Theresa Murphyová (Natalie Martinez), která vkládá největší důvěru ve starou dobrou policejní práci.

Tak či onak budou muset spolupracovat a dát městu Chicago restart a upgrade, který tak nutně potřebuje. To se neobejde bez kompromisů a otevřenosti jak na straně policistů, pokud jde o nevůli používat nové vybavení, tak i na straně pana Reevese ve věci respektování zaběhlých postupů a metod.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Ano, je arogantní, avšak zásadový a má prachy. Má prachy v takovém množství, že si může dovolit vše, co si umane. A na takovém umanutí samozřejmě dál vydělává. Hlavní zaměření, high-tech hračky všeho druhu. Vražda jeho spolupracovníka ho však donutí změnit své plány. Osud policejní stanice 13. okrsku tudíž zpečetěn. APB je policejní termín, který znamená ‚All-points bulletin‘, což je název komunikačního systému policie. A v tomto seriálu je něco takového high-tech technikou zmodernizováno do naprosté dokonalosti. A nejen to. Policie získá rychlejší a high-tech technikou nabitá auta, bezpečnější tasery, lépe použitelné nejrůzněji programy, jako rozpoznávání obličeje, vylepšený detektor lži, atd. Jedná se o policejní seriál v žánru akčního thrilleru s kapkou nějakého toho futurismu, který má

4.4.2020 | 21:14:13
choudys

Námět super, technologie taky, jen jak se dostával děj dál, upadala technologická stránka děje a místo toho se více soustředili na lidi. A proto to zrušili. Škoda, mě se to velmi líbilo.

Zvláštní, kde se objevuje Natalie Martinez, tak se to dál než za první sérii nedostane :( (viz Crossing)

28.1.2019 | 16:11:56
dalibor.durcak

Pro mne rozhodně sympatické a zajímavé téma, sympatické obsazení, zajímavé zápletky.

28.4.2017 | 0:18:16
hanach80

85% zatím :-) Baví mě to, tak se uvidí jestli to časem neupadne.

16.2.2017 | 11:09:22
sandokan555

70% po druhej casti ..moc sladke (hrane na city) a modry filter …

15.2.2017 | 19:39:49
leonidas 300

je tam vidět silná inspirace Elonem a současným postupem technologii které by bylo možno realizovat se správným kontem už teď jen ne tu teaser pistoli v té podobě jak ji mají.

12.2.2017 | 11:55:20
pesvoboda

Ale jo líbilo se mi to, asi nejvíc ta volba herce, aby působil jako Elon Musk.

11.2.2017 | 8:05:00
Tinushka

Super. Teším sa na ďalšiu časť!

7.2.2017 | 16:29:20

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama