APB (13. okrsek)
81/100 - 22×

APB(13. okrsek)

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Justin Kirk (Gideon Reeves), Natalie Martinez (Theresa Murphy)

S01E09: Last Train to Europa

S01E09: Last Train to Europa

Murphyová pomáhá agentovi FBI, který se dozvídá, že život jeho informátora je v ohrožení. Gideon jí pomáhá a zároveň učiní rozhodnutí, jež by mohlo uškodit jeho firmě. Ada mezitím čelí své minulosti.

sk
3.4.2017
2 628 000
44 minut

Scénář: Matt Pitts
Režie: Matt Earl Beesley

Foto: FoxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

V akci se přišláplo na plyn. A skutečně už bylo na čase. I ten děj je na události plnohodnotnější, v některých věcech překvapující a ve finále dokonce i vyvolávající otázky. Tady se rozhodně ještě nekončí.

4.4.2020 | 20:53:44
default

Super dil! Libili se mi obe historky! Je mi lito Ady, ale to se od anarchistickeho hackera dalo cekat. Naivne je myslet si, ze priste treba on bude potrebovat pomoct s pokutou za parkovani. :D Co se tyka spoluprace s FBI, tak to slo podezrele rychle. Vzdyt tam je ta byrokracie jeste vic kostrbatejsi nez lokalni policejni stanice. :P Ale i tak ten serialm mam rad a tesim se na kockovani Gideona s DV8. :)

7.4.2017 | 5:52:40

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama