A.D. S01E01: The Tomb Is Open

S01E01: The Tomb Is Open

S01E01: The Tomb Is Open

Velekněz Kaifáš a místodržitel Pilát ukřižují Ježíše, aby obnovili řád v Jeruzalémě. Pro Petra a učedníky to jsou ty nejtemnější chvíle.

cz sk
5.4.2015
9 680 000
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mkbn

Po shlédnutí prvního dílu mám velmi rozpačité pocity. Historicky se to snaží držet Bible, ale je to udělané velice slabě. To město nevypadá jako Jeruzalém. Počítačové animace jsou příšerné. Jan a Marie z Magdaly černoši? Ani nemám chuť na další díl.

28.4.2015 | 22:36:42

A.D.
83/100 - 26×

A.D.(A.D. The Bible Continues)

Biblický příběh po smrti Ježíše Krista nekončí. Seriál A.D. navazuje na úspěch historické minisérie The Bible stanice History Channel a pouští se dál do vyprávění o tom, jak se Kristovo slovo šířilo dál do světa a jak jeho smrt ovlivnila život apoštolů i zrádce Jidáše.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 45 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
George Georgiou (Boaz), Babou Ceesay (Jan), Greta Scacchi (Matka Marie), Adam Levy (Petr), Vincent Regan (Pilát Pontský), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Tomáš)

Stav titulků

Epizoda S01E12: The Abomination

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @Hendorn

Historické okénko

Tiberius za dnů Ježíše Krista

Tiberius za dnů Ježíše Krista

Římská říše pod vládou císaře Tiberia měla spíše stabilizační tendence než zcela dobyvačné. Sám Tiberius, který prošel válečným řemeslem, se mu kupodivu dostatečně za své vlády vůbec nevěnoval.

Reklama

Sdílejte seriál

Seriál ma svoji stránku na Facebooku .

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců