Alien (Vetřelec)
92/100 - 33×

Alien(Vetřelec)

Mimozemská rasa, se kterou si není radno zahrávat. Smrtelně nebezpečná ve všech svých formách. Ale lidé jsou nepoučitelní a v kultovní sérii filmů, komiksů nebo i videoher ji pořád provokují…

USA | 1979
vysílání
| 120 minut
žánr
Akční, Hororový, Sci-fi
hrají
Sigourney Weaver (Ellen Ripley),

Filmy

 • Vetřelec: Covenant

  Vetřelec: Covenant

  Posádka lodi Covenant se vydává osídlit novou planetu. Cestou narazí na signál a vydá se ho prozkoumat. Zdánlivě ideální planeta pro obydlení ale skrývá nebezpečí – přežil na ní android David z lodi Prométheus a s ním také nebezpečný virus schopný zmutovat…ve vetřelce.

  2017
 • Prométheus

  Prométheus

  Na cestu ke vzdálené planetě se vydává posádka lodi Prométheus. Chce zjistit, proč souřadnice objevené na kresbách starobylých civilizací ukazují právě sem. Co zde objeví? Jak vznik člověk? A nebo jak skončí?

  2012
 • Vetřelci vs Predátor: Requiem

  Vetřelci vs Predátor: Requiem

  Pokračování AVP navazuje na film přesně v okamžiku, kdy končí první díl. I další vzájemný souboj obou ras se bude odehrávat na Zemi, tentokrát v opuštěném horské městečku.

  2007
 • Vetřelec vs Predátor

  Vetřelec vs Predátor

  Děj filmů zasazuje souboj vetřelce a predátora několik set metrů pod povrch Antarktidy. Zde je lidmi náhodně objevena pyramida a malá výprava se jí vydává prozkoumat. Netuší, že se právě zapletli do souboje dvou nesmiřitelných nepřítelů.

  2004
 • Vetřelec: Vzkříšení

  Vetřelec: Vzkříšení

  200 let po své smrti je Ellen Ripley na osmý pokus naklonována ze vzorku krve nalezeném na Fiorině. Z jejího těla je vyjmuta vetřelčí královna. Zatímco se pod dohledem vědců líhnou první vetřelci, Ripley je ponechána naživu jako vedlejší produkt.

  1997
 • Vetřelec 3

  Vetřelec 3

  Několikrát předělávaný scénář nakonec vykrystalizoval do zápletky odehrávající se na planetě Fiorina „Fury“ 161. Bývalá těžební kolonie je dnes udržována v chodu několika vězni žijící v podivné, téměř náboženské harmonii. Do tohoto klidu zasáhne havárie modulu s Ripley na palubě.

  1992
 • Vetřelci

  Vetřelci

  Vetřelci pokračují tam, kde první díl skončil. Ripley je nalezena v záchranném modulu 57 let poté, co opustila Nostromo. Částečně proti své vůli se vydává zpět na planetu, kde byl nalezen první vetřelec, spolu s po zuby ozbrojenou jednotkou.

  1986
 • Vetřelec

  Vetřelec

  Zápletka filmu je jednoduchá – posádka lodi Nostromo zachycuje volání o pomoc z planety. Po nalezení vraku mimozemské lodi dochází k nakažení jednoho člena posádky. Inteligentní organismus posléze unikne do nitra lodi a postupně likviduje všechny členy posádky.

  1979

Momentka

Momentka

Reklama

Vetřelec online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama