All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

Simone Hicks

Simone Hicks

Studentka na Beverly, která začne randit s Jordanem a otěhotní.

Sezóny 4
2019 - 2022

Simone je studentkou na střední škole v Beverly Hills, kde je ve stejném ročníku jako Spencer, Asher, Layla, sourozenci Bakerovi a další. Velmi se sblíží s Jordanem a později mu oznámí, že je s ním těhotná. Ve skutečnosti je ale otcem jeden student ze školy Westlake, což se později Jordan dozví. Navíc se Simone bojí říct pravdu svým rodičům Robertovi a Tině Hicksovým, ale s pomocí Jordana to dokáže. Simone si ale nakonec uvědomí, že nemůže Jordana zatáhnout do rodičovství a rozhodne se jejich vztah ukončit. On se jí ale vyzná ze svých citů k ní a svůj vztah obnoví. Simone sice dítě porodí, ale rozhodne se ho hned dát k adopci, protože ještě není připravená na to stát se matkou.

Simone je také nadaná tenistka a ráda by se tomuto sportu v budoucnu věnovala. Kvůli těhotenství však na tenis neměla čas a tak trochu vyšla ze cviku. Co jí ale přinese budoucnost zjistíme v jejím spin-offu All American: Homecoming.

Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

  • Robert Hicks (otec)
  • Tina Hicks (matka)
  • Shay (syn)
  • Amara Patterson (teta)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

Spencerův příběh bude zakončen šestou sérií

Spencerův příběh bude zakončen šestou sérií

Už s objednávkou sedmé řady bylo oznámeno, že se některé postavy v pokračování stáhnou do ústraní a místo nich nastoupí nějací noví hráči, na které se bude seriál soustředit. A právě tím, koho už nebudeme tak často vídat, bude sám Spencer James, dosavadní ústřední postava seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama