All American (Fotbalový talent)
93/100 - 18×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

Patience Robinson

Patience Robinson

Mladá hudebnice, která naváže vztah s Coop.

Sezóny 4
2018 - 2022

Patience je studentka na střední škole v Crenshaw. Je vynikající zpěvačkou a proto chodí i do školního pěveckého sboru. Je otevřeně lesbičkou a naváže vztah s Coop. Je svojí nové přítelkyni vždy po boku, podporuje ji v tom, co dělá a snaží se ji chránit.

Občas ale mají mezi sebou i nějaké problémy, především Patience nedokáže pořádně pochopit, jaké strasti si Coop zažívá se svými rodiči a jejich církevními přáteli, kteří by Coopinu sexuální orientaci nedokázali přijmout. Patience má totiž naopak od Coop velmi podporující rodinu, před kterými neměla potíže se vyoutovat. Když se Patience seznámí s Layliným otcem, který je hudební producent, tak se mu ihned zalíbí její hlas a Patience se tak dostává profesionálně do světa hudby.Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E19: Murder Was the Case

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Stanice The CW oznámila osudy několika svých seriálů a pro fanoušky All American máme dobré zprávy, jelikož bylo potvrzeno, že se seriál dočká páté série. Není to vůbec překvapivé, neboť se seriál v rámci ratingů na The CW řadí na špičku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Spin-off

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama