All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

Šestá série bude o dvě epizody delší

Šestá série bude o dvě epizody delší

The CW se rozhodlo k něčemu, co je pro tuto seriálovou sezónu, která byla ovlivněna stávkou, což vyústilo v kratší řady všech seriálů, velice neobvyklé. Naděluje totiž dvě dodatečné epizody šesté sérii All American, které jsou ale zřejmě předzvěstí blížícího se konce.

1 0
23.4.2024

Všechny tři seriály stanice The CW – All American, All American: Homecoming a Walker – dostaly na aktuální sezónu objednávku třináctidílných sérií. V případě našeho All American už ale toto neplatí, neboť bylo nově oznámeno, že byly přiobjednány dva díly a šestou sérii tak nakonec bude tvořit patnáct epizod. I přes toto prodloužení ale stále půjde o nejkratší sérii.

Dodatečné epizody mohou značit dvě možné varianty ohledně budoucnosti seriálu. Zaprvé to může být známka toho, že nové vedení stanice tomuto seriálu nadále věří natolik, že mu pár dílů přidá a bude s ním chtít pokračovat i v další sezóně. Avšak ještě je tu druhá varianta, která se zdá být více pravděpodobná – že tyto epizody byly přiobjednány, aby byl příběh doveden k uspokojivému konci. Naznačuje to totiž originální znění článku, které zní následovně:

S tím, jak se seriál v ději posunul o více než rok po konci páté řady, je toho spoustu k ukázání a dodatečné epizody umožní lépe dokreslit příběh a přivést jej k uspokojivému závěru.

(Dodatečné díly završí příběh šesté série a nejspíš i celého seriálu. Foto: CW)

Z toho vyznívá, že chtějí tvůrci šestou sérií zakončit příběh Spencera a jeho blízkých. Prozatím stanice The CW zatím neoznámila, jak hodlá s trojicí seriálů do budoucna naložit. Před nedávnem se vedení stanice vyjádřilo, že prodloužení těchto seriálů už není otázkou finanční, neboť tato záležitost již byla vyřešena, ale otázkou kreativní a toho, jak se jim daří sledovanostně a ratingově. Dle spekulací má All American největší šanci na další sérii, neboť se ratingově stejně jako v předchozích letech drží na první příčce. Sledovanostně ale opět došlo k poklesu. Také se proslýchá, že pokud by seriál skutečně sedmou sérii získal, nejspíš bychom se v ní dočkali značné obměny hlavního obsazení, protože by na palubu byly přivedeny především nové tváře, které by rozjely úplně nový příběh.

Budoucnost oněch tří seriálů také ovlivňuje fakt, že se na The CW daří nízkorozpočtovým seriálům ze zahraničních produkcí (např. Wild Cards či Sullivan’s Cros­sing), čímž se snižuje nátlak na to vlastní seriály uvést i v příští sezóně.

Zdroj: Deadline

Myslíte si, že bude šestá série poslední? A jak by se vám zamlouvalo sledovat v případné další řadě příběh zcela nových postav?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

Šestá série bude o dvě epizody delší

Šestá série bude o dvě epizody delší

The CW se rozhodlo k něčemu, co je pro tuto seriálovou sezónu, která byla ovlivněna stávkou, což vyústilo v kratší řady všech seriálů, velice neobvyklé. Naděluje totiž dvě dodatečné epizody šesté sérii All American, které jsou ale zřejmě předzvěstí blížícího se konce.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama