All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S05E05: I Need Love

S05E05: I Need Love

Olivia stále není spokojená se svým článkem a získá Billyho pomoc s nalezením chybějícího dílku skládačky před její uzávěrkou. JJ zlanaří Spencera a Jordana do rychlé seznamky v rámci valentýnské akce bratrstva, kvůli čemuž začne Jordan uvažovat, co se opravdu děje mezi ním a Laylou. Coop obdrží příležitost chodit na právnické přednášky, ale pro vytoužené místo musí porazit značnou konkurenci. JJ si začíná říkat, jestli Asherův nábor není jen taktika k tomu, aby začal brát herní sezónu vážně.

sk
14.11.2022
529 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: John A. Norris

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monét Mazur (Laura Fine-Baker), Hunter Clowdus (JJ Parker), Kareem Grimes (Cardell ‚Preach‘ Simms), Sean Carrigan (kouč Garrett), Ella Simone Tabu (Amina), Simeon Daise (Jabari Long), Mustafa Speaks (Kenny Boone), Pauline Dyer (Alicia), David Shatraw (profesor Hill), Cameron J. Armstrong (Darius), Jordan Birkland (Kendra),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak JJ pořadal to rychlorande ale to jak kašle na trenink tak jsem zvědav jestli ho Asher nahradi Jabarim, jinak nemělo chybu jak Spencer dal na Coop a pozval Aliciu na rande a řidil se ve stylu Pretty Woman a jsem zvědav jestli Coop zvladne ziskat Aminu do Preachovi peče když to Darius nevědomky pokazil a nečekal jsem že Garrett rezignuje a tim vezme vitr z plachet Liv a Billymu jsem zvědav co hodlaji udělat a co to bude znamenat pro GAU

redaktor
25.7.2023 | 19:00:12

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama