All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S05E04: Turn Down for What

S05E04: Turn Down for What

Svatba Grace a Cartera je už za rohem a dochází na skopičiny. Denise a Laura unesou Grace na překvapivou rozlučku se svobodou, Preach a Billy vezmou Cartera ven se napít a všichni zakončí noc velkolepěji, než předpokládali. JJ zorganizuje herní večer s účastní Spencera, Jordana, Layly a Olivie, který se pokazí, když vyjdou najevo tajemství. Coop se mezitím smiřuje se skličujícími zprávami.

sk
7.11.2022
448 000
42 minut

Základní info:

Režie: Christine Swanson
Scénář: Adrian Dukes

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monét Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Kareem Grimes (Cardell ‚Preach‘ Simms), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Alexis Fields (Denise Rivers Patterson), Gabrielle Dennis (LaReesha), Danny De LLoyd (Otis), Ellah Rae (Jasmyn),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se ženske utrhli ze řetězu a začali vyvadět a to že skončili v lochu to jsem fakt nečekal a nečekal jsem že Liv a Spencer budou mit zavěrečny sex a jsem zvědav kdo se jako prvni po vztahu posune dal a jsem zvědav na JJe když ted zjistil že Layla a Jordan maji vztah.

redaktor
25.7.2023 | 18:09:00
tominotomino

Mám rád tyhle díly, kde dostávají dost prostoru dospělí se svými přáteli, především trio Laura-Grace-Denise.

webmaster
20.11.2022 | 11:46:16

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama