All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S05E03: Feeling Myself

S05E03: Feeling Myself

Když se Spencer přidává k Olivii v její snaze přimět bývalé hráče promluvit o kouči Garrettovi, věci mezi nimi začnou být vážné. Na Jordanovo doporučení se Layla vydává s Patience na červený koberec, ale Patience zatím stále poznává tyto exkluzivní akce. Spencer si všimne, že Grace dělá na spoustě svatebních příprav sama, tak přijde s řešením, jak jí dopřát pocit výjimečnosti. Asher získá možnost jet na náborový výlet, aby se se svou kariérou posunul zas o něco dál. Coop se v práci až příliš angažuje v jednom případu, kvůli čemuž musí Laura zasáhnout.

sk
24.10.2022
481 000
42 minut

Základní info:

Režie: Geoff Shotz
Scénář: Robert D. Doty

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monét Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Kareem Grimes (Cardell ‚Preach‘ Simms), Ella Simone Tabu (Amina), Kamar de los Reyes (kouč Montes), Zachary S. Williams (Isaiah Winfield), Simeon Daise (Jabari Long), Ashley Argota (Gia), Pauline Dyer (Alicia), Cameron J. Armstrong (Darius), Kareem Stroud (Brad),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Spencer neměl chybu jak radil Liv jak na članek protože občas se tlačit přiliš tvrdě nema a jsem zvědav jaky ten članek bude mit dusledky pro Spencera a Jordana a taky pro GAU jinak jsem zvědav jestli Alicia bude Spencerovou přitelkyni a jinak jsem zvědav jak dopadne spor ohledně Aminy protože v tom ma Laura a a Darius pravdu že je Coop v tom přiliš zainteresovana a jsem zvědav co se děje s JJem protože vypada že ma nějaky problem.

redaktor
25.7.2023 | 17:11:39

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama