All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S05E06: Can't Nobody Hold Me Down

S05E06: Can't Nobody Hold Me Down

Po událostech na tiskové konferenci se Spencer s Jordanem pokoušejí zajistit co nejvíce podpisů, aby svému týmu před koncem podpisového dne pomohli. Asher se snaží využít neblahé příležitosti, aby přetáhl pár rekrutů. Olivii trápí, jak vydat svůj článek a zároveň chránit své blízké. Patience je při natáčení videoklipu nucena vystoupit ze své komfortní zóny. Jordan a JJ pořádají párty, která vyeskaluje a Jordan se rozhořčí.

sk
21.11.2022
452 000
42 minut

Základní info:

Režie: Charissa Sanjarernsuithikul
Scénář: Micah Cyrus

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Miya Horcher (Jaymee), Sean Carrigan (kouč Garrett), Mustafa Speaks (Kenny Boone), Morris Chestnut (Rick Barnes), Kamar de los Reyes (kouč Montes), Ashley Argota (Gia), Colin McCalla (Marco Galvez), Taivon McKinney (Christel Mattingly),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Spencer řekl Liv o tom članku že by to měla přenechat někomu jinemu protože by mu to a Jordanovi ubližilo a jsem zvědav jake to ted bude mit nasledky jinak JJ tentokrat byl fakt utrženy ze řetězu protože to jak urazil Laylu to od něj bylo sproste a to jak se porval s Jordanem to bylo fakt dobre a jsem zvědav jestli to s nim dal pujde z kopce.

redaktor
25.7.2023 | 19:45:52

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama