All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S05E01: Ludacrismas

S05E01: Ludacrismas

Všichni mají prázdniny a Spencer se rozhodne s pomocí od JJe a Ashera uspořádat epickou vánoční párty, a to i jako záminku k tomu, aby strávil čas s Olivií. Jordan obdrží novinky o své ruce, ale neví, jak s tím naložit. Po týdnech pátrání se Olivia a Billy domnívají, že našli zásadní objev. Layla se rozhodne vzít záležitosti do svých rukou, aby získala zpátky otcovu společnost. Coop si připadá nahrazená, když Laura učiní změny v kanceláři, kvůli čemuž začne Coop přemýšlet o své budoucnosti.

sk
10.10.2022
447 000
42 minut

Základní info:

Režie: Nikhil Paniz
Scénář: Nkechi Okoro Carroll & Carrie Gutenberg

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monét Mazur (Laura Fine-Baker), Hunter Clowdus (JJ Parker), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Netta Walker (Keisha McCalla), Sean Carrigan (kouč Garrett), Deric Augustine (Clay), Cameron J. Armstrong (Darius), Flavia Watson (Zoesha),…

Foto: The CW

Trailer k páté sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že pořadat vanočni večirek bylo fakt vtipne a zvlašt od Spencera ktery na to moc neni ale JJ a spol to zvladli dobře připravit, jinak neměl chybu ten tajny santa jak všichni dostali sveho přitele nebo přitelkyni, jinak Jordan fakt neměl chybu jak se chystal řict že nebude hrat v zapase ale misto toho musel mlčet aby nezkazil ostatnim radost, jinak jsem zvědav jak to ted bude mit Liv a Spencer když se rozešli a taky jak ten jeji članek ovlivni Jordana a Spencera a taky jak si Coop povede na GAU s pravy a jsem zvědav na Laylu jak si poradi s Clayem a taky s Jordanem.

redaktor
25.7.2023 | 15:28:31
valasek

Konečně, ta pauza byla nekonečná. :D

webmaster
15.10.2022 | 18:43:47

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama