American Horror Story S01E07: Open House

S01E07: Open House

S01E07: Open House

V roce 1994 Larry zabije z milosti Constancina postiženého syna, který by jinak musel do ústavu. Larry je v té době do Constance zamilován, o tomto vztahu řekne své ženě, ta však reaguje tím, že upálí sebe i jejich dvě dcery.

16.11.2011
3 061 000
40 minut

V současnosti Violet tráví čas s Tatem, který jí učí, jak se zbavit duchů, které si nepřeje vidět, stačí prostě jim říct, aby odešli. Tate také Violet ukáže, kde jsou schované staré fotografie domu a jeho předchozích obyvatel.

Vivien zjistí, že čeká dvojčata. Je rozhodnuta, že potenciálním kupůcům řekne všechny detaily, tak znovu absolvuje prohlídkovou jízdu a my se dozvíme další detaily o Montgomeryových – že Charles Montgomery skutečně dokázal oživit jejich malé dítě, ale jeho matka byla jeho výtvorem tak zděšena, že nejdřív zabila jeho a pak spáchala sebevraždu.

O dům se začne ucházet developer Amir, který slíbí Moiře vystavět venku bazén, což by mohlo odhalit její kosti, což si Moira z nějakého důvodu velmi přeje. Ben pronikne do Larryho bytu, kde s ním mluví o jeho zájmu o dům a sdělí mu, že už mají vážného kupce. S tím se však nechce smířit Constance, která by tím přišla o možnost vídat své syny, a společně s Moirou a Larrym naplánují a provedou Amirovu vraždu.

V poslední scéně si Violet povídá s Vivien o prodeji domu, přičemž Violet ukáže Vivien fotky rodiny Montgomeryových, které našla na půdě. Vivien si s hrůzou uvědomí, že Noru už v domě jednou potkala.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Opravdu skvělý díl zase. Ach jo Larry ty ubožáku a případ Montgomeryových super 93%

10.3.2017 | 10:44:36
keyzar

To děcko je fakt hnusné :D

11.11.2016 | 20:15:59

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás