American Horror Story S04E12: Show Stoppers

S04E12: Show Stoppers

S04E12: Show Stoppers

Chester přebírá přehlídku zrůd a Elsa požádá starého známého o pomoc při léčbě Jimmyho. Zatímco zrůdy se mstí všem, kdo se jim snažili ublížit. Dvojičata zachraňují Elsu a Dandy si plní sen.

cz sk
15.1.2015
2 938 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
slayerrrr

Propojení s Asylu, dojemné znovushledání je jedna věc, ale odfláknuté zabíjení postav alá Coven je věc druhá!

28.1.2015 | 21:26:16
Tatko-Šmolko

Ja som rozhodne s touto sériou spokojný. Na začiatku som sa strašne tešil na túto časť. Ale teraz sa mi chce plakať! Nechcem aby to skončilo ! ! A už ma strašne unavuje počúvať tie keci niektorých ľudí, o tom že aká je táto séria s prepáčením na hovno … Veľa ľudí písalo aká je táto séria nudná, nie je strašidelná, a bez celkového deja … No aj tak túto sériu pozerajú dokonca.. TOTO jedno nepochopím. Ano, majú pravdu táto séria nemala taký prepracovaný dej ako poniektoré no nemôžme tvrdiť že žiaden nemala, ano nebola až taká strašidelná, no ale keď už prišlo na nejakú drastickú scénku tak mi srdce bilo ako o život! Podla mňa mala táto séria to čo v minimálne dvoch sériach chýbalo: EMÓCIE!!

18.1.2015 | 14:18:58
Annulenkis

Tak toto bolo nieco. Ako keby chceli dohnat v jednej casti tie predosle. A chuda Maggie, mala som ju rada.

18.1.2015 | 12:06:58
JeremyFall

UFF. To byl teda docela nářez.

17.1.2015 | 12:19:51
Dark-ex

Celkově mě tahle sezóna celkem zklamala…Nevtáhla mě pořádně do děje jako předchozí, a to i Coven mě dokázal vtáhnout.

16.1.2015 | 20:30:24
Aleais

Ale prikláňam sa skôr k 50%. Avšak smrť Maggie ma strašne naštvala. Spočiatku som ju nemala rada, ale neskôr som si ju obľúbila a toto si rozhodne nezaslúžila a ešte tak kruto. Z hororu urobili obyčajný krvák v kombinácii s detektívkou. Najprv nás donútili obľúbiť si postavy a potom ich zabíjajú, táto séria patrí už do 10. cenovej preboha. Na druhej strane potešili ma scény s Elsou, hoci je mojou najmenej obľúbenou postavou Jessicy Lange doteraz v AHS, ale musím uznať, že s Dannym Hustonom majú medzi sebou silné iskrenie a to sa mi páči. Stanley ma na konci šokoval, ale zaslúžil si to. Prvýkrát čo sa mi páčil v seriály Dandy, ktorého inak z duše neznášam a nebaví ma. A to s Jimmym ma trošku prekvapilo, priala som mu normálny život, na druhej strane, on sám vyzeral dosť šťastný, no hlavne nech jeho aspoň nechajú nažive. Každopádne už nech je koniec, lebo z Freak Show sa im podarilo urobiť prepadák.

16.1.2015 | 0:48:08
SaDiablo

Z hudby mi je až těžko u srdce. Ethel ve flashbacku, to mi udělalo velkou radost… A highlights určitě Stanley na konci, rozřezání Maggie a setkání Elsy s tím chlápkem – Axemanem? – (You came), to mě úplně dojalo, i když pro Elsu žádné vřelé city nechovám… Když řekla You brought death into this place, tak jsem byla ještě dlouho potom nakrknutá…

16.1.2015 | 0:24:41
Foxley

Další naprosto úžasný díl, Arden u toho snuff filmu vypadal vážně děsivě :D Danny Houston taky neskutečně potěšil a ten jeho elegantní italský přízvuk… Chudák Maggie, začal sem ji mít opravdu rád :( (a ty vnitřnosti…). Paula i Dessire mám moc rád ale vážně jsem fandil Else aby stihla utéct. A konečně další propojení :) Ale abych nějak předběžně shrnul celou sérii. Když teď vzpomínám na první díly a na Klauna, přijde mi to tak strašně dávno… Celé to bylo vlastně jak na houpačce. Série začala spíš pozvolna, ale měla úžasného klauna :D kvalita stoupala s druhým i třetím dílem a dosáhla vrcholu s úžasnou emoční čtvrtou epizodou… pak následovaly zase spíš méně kvalitní epizody (i když Matt Bomer taky potěšil) a pak se to zase zvedlo s osmou epizodou, kde jsme se dočkali úžasných připomínek všech tří předešlých sérií (muška, koupel, láska k Houstnovy), a pak devátá epizoda, kde jsme dostali zase emočně zabrat při usmíření dvojčat. No a zase vrchol v emočně nadupané desáté epizodě… Po Vánocích lehčí zklidnění ale zato s úžasným NPH a Jamie B., no a teď… Ed s Twistym :D

15.1.2015 | 22:11:19
Papaja79

Sokovana…to je to spravne slovo. Shledla jsem malem bez dychani, jak se stridaly emotivne napjate sceny, s nechutnymi prvky a dalsimi naznaky propojeni do predchozich serii.

15.1.2015 | 21:31:05
Markoman96

Ano, pěkná epizoda… fakt to umí zahrát na emoce. Skvělá hudba. Dnes to mělo i tu strašidelnou atmosféru. Ale ta skříň… to bylo fuj.

15.1.2015 | 21:08:02
1

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás