American Horror Story Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Axeman Cometh

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Axeman Cometh

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Axeman Cometh

Tento týden Ryan Murphy na svém twitteru oznámil, že se ve třetí řadě objeví Stevie Nicks, v rozhovoru Ryan prozrazuje více a nejen o Stevie Nicks.


1 0
15.11.2013

Jen pro připomenutí, Stevie Nicks je zpěvačka, do které je blázen Misty Day neustále ji poslouchá a říká o ní, že je to čarodějnice, jestli je to opravdu čarodějnice teprve uvidíme.

A teď již k rozhovoru mezi Ryanem Murphym a magazínem EW:


Nejprve mi řekněte, jak se to seběhlo se Stevie Nicks. Opravdu se objeví ve třetí řadě?
RYAN MURPHY: Ano, Stevie Nicks bude hrát samu sebe a bude součástí Fioniny lsti, když se bude snažit odhalit, kdo je další Nejvyšší, aby zůstala naživu. Fiona řekne Misty Day, že Nejvyšší dostane v životě vše, co chce a tak přivede Stevie Nicks, aby zjistila, jestli Misty Day získá další schopnost při setkání s ní. Ostatní dívky přijdou domů a uvidí, jak Misty a Stevie společně zpívají, což bude působit jako spouštěč a věc ohledně Nejvyšší nabere rychlejší spád.

A kdy se tohle stane?
RYAN MURPHY: Bude to v desáté epizodě, půjde o první epizodu po zimní pauze. Promluvil jsem si se Stevie o pořadu a ona řekla, že by se v něm ráda objevila, jenomže měla zrovna naplánované turné po Evropě, pak její společník Mick Fleetwood dostal rakovinu a tak bylo turné zrušeno a Stevie se mi ozvala, že má volno, tak jsem jí řekl, ať přijede.

Vsadím se, že Lily Rabe vyšilovala
Ano, vyšilovala. Hned ráno mi psala: Je to pravda? Právě se snažíme vymyslet, kterou píseň budou společně zpívat.

V posledním díle jsme si představili postavu, kterou hraje Danny Huston – Axeman. Takže bude mít Axeman a Fiona poměr?
RYAN MURPHY: Ano, Axeman je zpět a bude mít s Fionou pořádnou aféru. Je to velmi dospělý románek. Přirovnal bych je k Macbethovi. Jejich milostná aférka se potáhne zbytkem sezóny. Nebude to jen o tom, jak se snaží zachránit Coven, ale jak se snaží zachránit sami sebe, aby mohli společně zmizet. Otázkou však je, mohou to udělat?

V poslední epizodě jsme viděli i Grace Gummer (znáte z The Newsroom), jako čarodějku. Uvidíme ji ještě?
RYAN MURPHY: Ne, hraje jen v jedné epizodě, ale myslím, že byla úžasná.

V téhle epizodě jsme opět viděli, jak je Zoe silnější a čím dál tím více sebejistá, možná i trochu temnější. Bude ještě temnější?
RYAN MURPHY: Myslím, že všechny charaktery jsou temnější. Nejen Zoe, ale i Queenie. Temnější uvidíte i Nan a to ani nemluvím o návratu Madison. Misty Day je jediná, která temnější nebude, ale určitě by to potřebovala.

Madison je opět naživu a příště to pro ni bude velká epizoda. Nebude moc najít cokoliv, co by ji přimělo cítit se naživu.
RYAN MURPHY: Ano, bude jakoby mrtvá a nebude nic cítit, také nebude moc najít něco, co by ji rozveselilo. Byla na druhé straně a teď je její mysl úplně prázdná. Předtím byla mrtvá a teď bude více smrtelná. Samozřejmě se bude chtít pomstít Fioně.

Marie najala Hanka, aby zabil všechny potomky salemských čarodějnic. Uvidíme jejich první setkání?
RYAN MURPHY: Ano.

A dozví se Cordelia o Hankovi pravdu?
RYAN MURPHY: Ano, v určitou chvíli to vyjde na světlo.

Spalding byl chycen a mučen děvčaty, co s ním bude dál?
RYAN MURPHY: Spaldingův příběh je zřejmý, překročil hranici. Madison sice nezabil, ale znesvětil její tělo. Děvčata na to přijdou a budou se mu chtít pomstít. Donutí ho zaplatit za jeho nekrofilní hrátky a i za jeho špatný vkus, co se oblečení týče.

Bude Kyle mluvit?
RYAN MURPHY: Ano.

Co nám můžete říct o další epizodě s názvem The Dead?
RYAN MURPHY: Myslím, že je to velmi rozjímavá epizoda. Bude hlavně o Madison, Zoe a Kyleovi. Čeká nás dost zajímavých věcí ohledně Queenie a Marie Laveau a neočekávané přátelství s LaLaurie. Hodně se budeme věnovat postavám, které byly přivedeny zpět k životu, jaké se cítí a jaká bude jejich budoucnost.

Tak to je pro dnešek vše. Rozhodně se máme na co těšit, nejenže Madison je zpět, ale Myrtle Snow nám hezky zraje v podzemí a Misty Day ji chodí zalévat. Jste rádi za návrat Madison? A jak se vám líbí Zoe jako vůdkyně?

Diskuze /4

vojtamkv

Já říkal hned, že se Madison vrátí. Na druhou stranu je mi to celkem jedno, nepatří zrovna k mým oblíbeným postavám.:-D Jsem fakt nedočkavej, jak tahle celá sezóna skončí?:-D

15.11.2013 | 22:27:41
Nina317

Maximalne sa tesim na 10.epizodu :D a hlavne aku piesen si spolu zaspievaju :D:D

15.11.2013 | 22:59:06
spansess

Opravdu mě zajímá, jak na tom bude Kyle. Ostatně jako v každé sérii :D. Dost se těším, až Myrtle Snow „vyroste“, podle mě to bude dost zajímavý.

16.11.2013 | 15:02:37
1Bobesh1

Tak musím uznat, že třetí řada se odrazila a letí vzhůru. Postavy jsou ostatně jako vždy naprosto geniální. Sice mě opravdu nezajímá linka Zoe – Kyle a vůbec celá postava Zoe je děsná :/ ale to očekávání, co se stane dál je perfektní. Hlavně se toho může stát ještě opravdu mnoho.

admin
17.11.2013 | 14:18:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz1%
Odhadované dokončení dnes 23:59
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Nové postavy

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás