American Horror Story American Horror Story se vrátí i po sedmé

American Horror Story se vrátí i po sedmé

American Horror Story se vrátí i po sedmé

Stanice FX letos opět neotálela a jeden ze svých nejúspěšnějších seriálových projektů obnovila pro další řadu záhy po začátku nové série.


36 0
4.10.2016

Máme za sebou teprve tři epizody a už je jasno. AHS se vrátí i v příštím roce. Stanice FX zatím nepřišla s oficiálním prohlášením. Potenciálně je tedy stále možné, že si pro nás stanice skrývá malé překvapení a rozhodne se během jedné seriálové sezóny přijít se dvěma řadami. Pravděpodobnost je ale dost nízká.

Začátek šesté řady sice nepřekonal žádný velký rekord ve sledovanosti jako předchozí řady, ale i tak začal na výbornou. Zvláště v kategorii Live+3 a Live+7 se sledovanost vždy vyšplhá na výborná čísla.


Nedávno také Ryan Murphy prozradil, že aktuálně mají rozdělanou řadu, u které jeden člověk píše celý scénář. Opět jsou kolem této řady velká tajemství, podrobnější informace zná jen Murphy a scenárista. Murphy sice neví, kdy se tenhle projekt dostane na obrazovky, ale rozhodně to bude zajímavé.

Je dobře, že bude AHS nadále pokračovat nebo je již podle vás načase, aby byl seriál ukončen?

Foto: FX

Diskuze /12

doktor roubas

Určitě at pokračuje ale nedá se svítit mě tam prostě chybí Jessica Lange a její schopnost strhnout na sebe veškerou pozornost,je to fantastická herečka a ve druhé a třetí serii prostě excelovala a bez ní to není ono :(

#3 Mimamoru
5.10.2016 | 10:13:20
Rennatka

AHS by mělo pokračovat dál :) Navíc teď přišli zase s něčím novým, 6. série je úplně jiná než ty předchozí. Je to asi poprvé co se u ahs fakt bojím. Jediný mínus- chybí mi tam spousta herců z předchozích sérií… brala jsem je jako takovou jednu velkou rodinu. Každopádně pro mě je to pořád jeden z nejlepších seriálů, a vždycky bude <3

5.10.2016 | 15:53:53
Mimamoru

#1 doktor roubas: Souhlas, J. Lange je fakt skvělá herečka. Možná bude i dražší a ono v kombinaci upoutáním pozornosti(někdy třeba i nechtěné) je možný že právě proto jí už role nedávají. Kdo ví.

#4 jasonpileek #5 Simir
5.10.2016 | 19:55:02
jasonpileek

#3 Mimamoru: Už u minulý řady se říkalo, že to už vzdala, že už je stará a tak je pro ní natáčení celýho seriálu dost náročný. Ale upřímně řečeno, mě tam nechybí. Rozhodně mi nechybí to její šklebení, navíc mi přišlo že hrála pořád stejně. Ale to neznamená, že k ní nemám respekt.. Jinak o ostatní herce se nebojim, ti se ještě objeví, jenom postupně a logicky s dějem a ne hned všichni v první epizodě jako dřív. Tahle sezóna je naprosto luxusní, poprvé děsivá a lekací, miluji námět typu Paranormal activity a celkově už jsem nijak po 3,4 a lehce 5 sérii ani nečekal, že se ještě někdy seriál schopí a tohle je prostě orgasmus.. Takže další serie je nutná ! :D Jinak pokud jde o slávu Jessici, tak ji momentálně Murphy vystřídal Cubou a toho mám rád ;-)

5.10.2016 | 21:03:21
Simir

#3 Mimamoru: Pokud vím tak Jessica sama řekla, že už v AHS hrát nechce.

#6 doktor roubas
5.10.2016 | 21:03:50
doktor roubas

#5 Simir: Jj máš pravdu že prej je to pro ní časově náročné…naprosto to chápu ono taky hrát naplno v 70-ti už asi taky není uplně lehké navíc ona není jen seriálová herečka..Jenže když někdo řekne AHS tak mě se prostě vybavý ty jeji role mrch a v tom je bezkonkurenční :)Proto pro mě zustávájí nepřekonané první tři serie a čtvrtá a páta byl takový pruměr a ted tomu dali nový kabát a zatím za mě určitě velmi dobré :)Další kdo vyniká je Kathy Bates ale ta už vynikala v Kingově adaptaci Misery musí zemřít a už zminovaný Cuba Gooding Jr u kterého si myslím že bude tahounem této serie,nechme se překvapit :)

#8 Simir
6.10.2016 | 8:29:01
TinaMar

Bezva, je to jeden z mála seriálů, který plní účel a jsou tam skutečně lekačky/má atmosféru – nápad. U spousty hororů se hraje spíš na nechutnost – ne, že by mi to ale nějak překáželo ve sledování.

6.10.2016 | 11:15:05
Simir

#6 doktor roubas: Jo, mě tam Jessica taky chybí, ale bohužel nám nezbývá nic jinýho než respektovat její rozhodnutí… mě osobně překvapila Lady Gaga v hotelu, nato že to ani neni herečka to podle mě zahrála docela slušně. A kdo je podle mě taky dokonalej je Evan, po 5. sérii nevěřim že existuje něco co by nedokázal zahrát :D

#9 doktor roubas
6.10.2016 | 14:23:07
doktor roubas

#8 Simir: Musím říct jak Gagu nemusím jako zpěvačku tak že teda svoji roli zahrála perfektně a Evan je borec s tím taky souhlasím ten si to v 5.serii užil :)

#10 Simir
6.10.2016 | 20:11:58
Simir

#9 doktor roubas: Mě se zdálo že hraběnka jí sedla jak pr*el na hrnec :) a zdá se že i v týhle sérii bude válet. A Evan je nejlepší. A ještě lepší je když se fakt zajímáš o vrahy, atd a víš že March byl skutečný :D (jenom jiný jméno).

8.10.2016 | 1:18:07
lilith23

Ja sa pripájam k tým, čo ešte nemajú dosť. AHS je tak špecifický projekt, že by po jeho ukončení zostala na trhu diera a to rozhodne nechceme! Pokiaľ budú nápady tak nech sa pokračuje, samozrejme ale kvalita musí zostať. So šestkou som zatiaľ viac než spokojná ale strašne, naozaj hrozne mi tam chýba Evan. Už sa teším, keď sa tam objaví a čo nám predvedie pretože na svoj vek naozaj patrí k hercom, ktorým uverím absolútne všetko. Je proste geniálny.

11.10.2016 | 18:49:14
harleyka

Se čtyřkou jsem měla u pokračování trošku strach, Hotel mi přišel spíš taková tragikomedie než horor, ale teď se vrátili zpět na začátek a tahle série mi nahání hrůzu víc než ta první, za což tvůrcům děkuji, konečně je to zase to, na co jsem se chtěla koukat :) Jessica mi teda osobně nechybí vůbec, mi se ta herečka a její role prostě nelíbily, ačkoli je zahrála skvěle. Jsem ráda, že se tým trošku obměňuje, přesto „stálice“ zůstávají, dodává to tomu zajímavý rozměr :) Takže se těším i na sedmičku :)

15.10.2016 | 11:11:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz1%
Odhadované dokončení dnes 23:59
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Nové postavy

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás