American Horror Story Elsa balí, Barney Stinson nastupuje a Dandy brousí nože

Elsa balí, Barney Stinson nastupuje a Dandy brousí nože

Elsa balí, Barney Stinson nastupuje a Dandy brousí nože

Desátá epizoda nám nasadila několik brouků do hlavy, tak si nad nimi pojďme společně zamyslet, ať jsme o něco chytřejší. Pozor, článek obsahuje spoilery.


9 0
29.12.2014

Jak Jimmy přišel o ruce?

Desiree a Maggie se vydaly do muzea, aby Maggie ukázala, co se Stanleyem udělali. Společně také viděli nejnovější přírůstek – humří ruce. Přesně takové, jaké má (měl) Jimmy. Je tedy Jimmy mrtvý anebo si nechal ruce dobrovolně uříznout, aby měl na advokáta? Nebo si muzeum opatřilo ruce jinde a Jimmy je pořád živý a zdravý?

Sejme Maggie Stanleye?

Když dodáváte věci do muzea a sami máte něco, co by se tam dalo vystavit, máte velké šance, že tam nakonec i skončíte. Zvláště když svého kumpána poštvete proti sobě. To je přesně případ Maggie a Stanleye. Pomstí Maggie Jimmyho ztrátu rukou a usekne Stanleymu jeho chloubu, kterou baví pány?


Přichází kouzelník

Elsa se možná dočká svého vytouženého štěstí, ale přehlídka zrůd pojede dál i bez ní. Jak jsme mohli vidět v traileru na 11. epizodu představení převezme Neil Patrick Harris v roli zvráceného kouzelníka Chestera. Těšit se můžete i na návrat Jamie Brewer, která se objevila v již předešlých řadách a to jako Adelaide či jako Nan.

Návrat Mordrakeho

Ještě když Ryan Murphy poskytoval rozhovory, nezapomněl říci, že se Edward Mordrake i klaun vrátí. Připomeňme si, že Mordrake se zjevuje jen na Halloween, je tedy dost možné, že se dočkáme ještě jednoho Halloweenu, popřípadě tvůrci přijdou s novou možností, jak Mordrakeho vyvolat.

Elsa balí kufry

Zdá se, že jediné osobě, které Stanley nelhal je Elsa a ta opravdu dorazí do Hollywoodu a podle obálky časopisu můžeme vidět, že začátkem července 1958 ji stále patřil páteční večer. Elsa se tedy dočká té slávy, po které toužila. Že by měl American Horror Story happyend? Tomu se nedá uvěřit.

Dandyho čeká zvrácený sok v lásce

Nový majitel představení zrůd Chester se zakouká do dvojčat, což se samozřejmě nebude líbit Dandymu, který se už dávno zbavil svých zábran a zabijí jako o závod. Stane se tak Chester jeho dalším cílem?

Jak to celé skončí?

Aneb trocha vlastní teorie na závěr.

Po odchodu Elsy vše do rukou převezme Chester, ten se však pravděpodobně u žezla neudrží dlouho a bude zabit Dandym, který následně převezeme představení zrůd. Jelikož je neznalý, tak se rozhodne uspořádat představení. Bude však Halloween a opět vyvolá Mordrakeho…
Popřípadě zrůdy nebudou spokojeny s novým majitelem představení zrůd a přijdou na způsob, jak Mordrakeho vyvolat i když není Halloween.

Jak se vám líbilo zimní finále? Čekali jste takové zvraty? A jak podle vás celá řada skončí? Kdo přežije a kdo zcela zaručeně zemře?

Diskuze /12

Markoman96

Zimni finale bylo bozi :-) na takovych epizodach si smlstnu. A myslim, ze i kdyz tato rada bude zajimava a plna umrti, nejlepsi epizodu uz ma za sebou. Celkove tato serie se nemuze vyrovnat prvni a hlavne druhe :-)

29.12.2014 | 22:01:44
Deanmon

Podle mně se Mordrake vráti z nějakýho jinýho důvodu, nemyslím si že by se znovu pouštěli do halloweenu už jen proto že tyhle epizody většinou bývaj tématicky skutečně během halloweenu.

#3 SaDiablo
29.12.2014 | 22:12:59
SaDiablo

Ať Mordrake zabije Dandyho. Ať kdokoliv zabije Dandyho, je mi to jedno, hlavně ať je pryč. Ani z Elsiny budoucnosti nemám takovou radost, jak nesnáším Dandyho… A u Jimmyho mě ani nenapadlo, že by umřel, nemyslím si, že by Peterse takhle odstranili ze scény. Na klauna se těším, snad se ta „trocha vlastní teorie“ o Dandym nevyplní, to by mě kleplo. :D A s Halloweenem souhlasím s #2 Deanmon:.

29.12.2014 | 22:25:26
Emiel

No podľa mňa aj tretia séria končila happyendom. Ale dobrý článok, som ešte viac zvedavý ako doteraz. Mordrake je frajer, teším sa naňho.

29.12.2014 | 22:30:19
Piluch2001

Štve mě osud Pepper. :'(

30.12.2014 | 0:20:03
SvenyloveAHS

Doufám, že to je opravdu jen VLASTNÍ teorie.. :D

#11 Aleais
30.12.2014 | 13:47:01
Ann Taylor

S tím Jimmym mi přijde čím dál možnější, že jsou to cizí ruce. Přece jenom – on je pořád v policejní cele. Asi těžko ho tam teda může Stanley zabít a že by ho poldové nechali useknout si ruce? Mimo to, že tím by si teda fakt pomoh mi to přijde nereálné. Ale kdo ví, v tomhle se musí počítat se vším :D

redaktor
30.12.2014 | 14:36:19
Brunette

Malá otázka jak to že Ryan Murphy nedělá po každé epizodě rozhovory jako dřív? Trochu mi to chybí…

#10 Aleais
1.1.2015 | 22:25:51
Aleais

Táto séria je najslabšia zo všetkých, za najepšie epizódy považujem epizódy, v ktorých sa objavil práve Edward Mordrake, lebo priniesol trochu tajomna a napätia,aké vídať v hororoch, ozaj hororoch. Okrem týchto dvoch spomenutých epizód žiari ako slnko na nebi epizóda zimného finále, slzy som mala na krajíčku, hoci to má byť hororvý a nie srdcervúci seriál.

Čo sa týka skrytej teórie, ehm, no absolútne nereálna teória ale budiš. Čo som sa dočítala len v spoileroch, tak Chester prevezme Freak Show a naozaj sa to príšerkám páčiť nebude, to je všetko. Som si istá, že Mordrakea tam zakomponujú úplne inak, nebude treba Halloween.

2.1.2015 | 1:16:18
Aleais

#8 Brunette: Myslím si, že sa sústredí na dokončovanie Glee a pravdepodobne aj nový spin-off, American Crime Story, ale to už len hádam. Má toho proste veľa, ale mňa viac než tie rozhovory po každej epizóde štve, že nepíšu s Falchukom spoločne už tie epizódy ako predtým, ale to prenechávajú najmenej 10 rôznym scenáristom a 10 rôznym režisérom. To isté urobil s Glee približne od 4.série a išlo to dolu vodou.

2.1.2015 | 1:18:40
Aleais

#6 SvenyloveAHS: Neboj, nič z toho nie je potvrdené. ;) Len to, že sa príšerkám nebude páčiť nový majiteľ Freak Show, inak sú to len teórie. Sledujem to pravideľne kvôli blogu, ktorý ešte dobieham rovnobežne s touto sériou.

2.1.2015 | 1:21:04
Jackiena

Tak, určite sa o konci Freakshow môže len diskutovať. Myslím, že pán Režisér Ryan Murphy nás ešte niečím prekvapí. ;) Nemyslím, že si Jimmy nechal odkatovať ruky, to rozhodne nie. Predsa len, Dell sa ho bude snažiť z tade dostať, je to jeho syn. Dandy.. určite nezomrie. Skôr mám pocit že Neil áno. Ale to už je zas o inom. Ak mám teda pokračovať, táto séria je najzaujímavejšia, dokonca veľa ľudí oslovila. :) Epizódka ‚Orphans‘ sa mi páčila, aj keď to nebolo také hororové. Moc sa mi páčil príbeh Pepper, bolo to všetko tak dobre premyslené, zapracované. :) To, čo sa stane s Maggie a Stanleym.. to nechám vo hviezdach, radšej. :D A kto určite zomrie? Podľa môjho názoru.. dvojčatá, možno Elsa.. bohvie, čo sa jej v tom Hollywoode ešte stane, že? ;) A prečo dvojčatá? Dandy je zvrátený a veľakrát sa neovláda. A keď sa psychopat stretne s psychopatom, buď si podajú ruky alebo sa zmasakrujú. ;) :D Takže asi len toľko.

6.1.2015 | 6:40:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás