American Horror Story Kdo si koho zahraje?

Kdo si koho zahraje?

Kdo si koho zahraje?

S blížící se premiérou je nejvyšší čas začít se věnovat páté řadě. Již od počátku sledujeme, kdo se v ní objeví, ale pořád jsme nevěděli, kdo si koho zahraje. Takže to pojďme změnit.


14 0
19.9.2015

Internetové stránky tvline.com přišly s velice zajímavým seznamem, který nám prozrazuje zásadní informace. Kdo koho ztvární?

Finn Wittrock

Finn Wittrock se nám tentokrát představí jako model jménem Tristan Duffy. Tristan se vždy snaží získat něco víc a tentokrát to víc spatřil v postavě, kterou hraje Lady Gaga.


Cheyenne Jackson

Cheyenne si zahraje Willa Drakea, který je módní ikonou. Will se snaží opět uchytit a proto se přestěhuje z New Yorku do Los Angeles. Je otcem a je trochu zoufalý.

Denis O’Hare

Denis si zahraje Liz Taylor. Jeho postava se inspirovala ve velikosti a úžasnosti Elizabeth Taylorové. Samotný herec prozradil, že se kvůli této roli musel oholit nejen hlavu. Liz pracuje v hotelu jako barman.

Chloe Sevigny

Chloe hraje Alex Lowellovou, manželku detektiva Lowella. Alex je matkou a doktorkou, která se musí vypořádat se ztrátou, kterou její rodina nedávno utrpěla.

Matt Bomer

Matt se nám představí v roli Donovana. Jeho role je úzce spojená s rolí Lady Gaga, Kathy Batesové a také Finna Wittrocka. Tak nás tak napadá, že by to letos Matt Finnovi vrátil?

Wes Bantley

Wes hraje detektiva Johna Lowella. Ten se vypořádává s velkou ztrátou v rodině a vyšetřuje vraždu, kvůli které se ubytuje v hotelu. Bude muset manželka oplakávat i manžela?

Angela Bassett

Angela se předvede jako Ramona Royale, která má velmi pevný a skutečný vztah s postavou Lady Gaga. Ramona nežije v hotelu, ale chodí do něj dost často.

Kathy Bates

Postava Kathy Bates vede celý hotel. Její postava má co do činění s postavou Wese Bantleye a Matta Bornera. Nesnáší postavu, kterou hraje Sarah Paulson. Má velmi blízký vztah s Liz Taylor a ve svém volném čase luští křížovky.

Sarah Paulson

Postava Sarah žije v hotelu a často se motá kolem postavy Wese Bantleye.

Lady Gaga

Lady Gaga se nám představí jako Elizabeth. Ta vlastní hotel. Elizabeth je bohatá vlivná žena, která se zajímá o módu, umění a lidi. Během první epizody nám bude představen její ohavný plán, který se pak bude táhnout celou řadou.

Tak to bychom měli základní informace o jednotlivých postavách. Nemusíte se bát, další várka informací bude brzy následovat. Na koho se těšíte nejvíc? A jak se vám líbí postava Lady Gaga?

Foto: FX

Diskuze /7

FaithZombie

Nějak jsem teď vůbec neměla čas kontrolovat novinky o AHS takže se potřebuju zeptat. Evena Peterse a Lily Rabe letos vůbec čekat nemám nebo tu je nějaká naděje?

#2 Crowley #3 1Bobesh1 #5 Foxley
19.9.2015 | 19:15:21
Crowley

#1 FaithZombie: Evan a aj Lily sa v hoteli objavia.

19.9.2015 | 19:19:01
1Bobesh1

#1 FaithZombie: Oba v serialu hrat budou. Staci si projit rubriku novinky. Zabere Ti to par minut a dozvis se vse co potrebujes.

admin
19.9.2015 | 19:29:30
sarii25

Ježiš, já se tak těším!

20.9.2015 | 10:31:37
Foxley

#1 FaithZombie: Tady je co budou oba hrát

Evan hraje Jamese Marche, co založil hotel a navrhl ho tak aby v něm bylo dost slepých chodeb, ! propadlišť a tajných dveřích, aby v něm mohl nerušeně vraždit. ! A Lily hraje Aileen Wuornos , která v hotelu uspořádá na Haloween zabijáckou večeři, pro své ! „kolegy“ (včetně Gaceyho – vrah podle kterého se inspiroval Twisty, tak se spekuluje jestli si ho ! nezahraje John Carroll Lynch).

#6 Foxley
redaktor
21.9.2015 | 0:55:12
Foxley

#5 Foxley: Pozor Spoiler nějak mi to nešlo odeslat normálně :)

Evan hraje Jamese Marche, co založil hotel a navrhl ho tak aby v něm bylo dost slepých chodeb, propadlišť a tajných dveřích, aby v něm mohl nerušeně vraždit. A Lily hraje Aileen Wuornos , která v hotelu uspořádá na Haloween zabijáckou večeři, pro své „kolegy“ (včetně Gaceyho – vrah podle kterého se inspiroval Twisty, tak se spekuluje jestli si ho nezahraje John Carroll Lynch).

redaktor
21.9.2015 | 1:06:40
Tatko-Šmolko

No som véééľmi zvedavý !

23.9.2015 | 13:31:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nové postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz1%
Odhadované dokončení zítra 23:59

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás