American Horror Story Seřadili jste jednotlivé řady podle oblíbenosti

Seřadili jste jednotlivé řady podle oblíbenosti

Seřadili jste jednotlivé řady podle oblíbenosti

Od začátku osmé řady jste dostali možnost seřadit všechny předešlé řady podle vaší oblíbenosti. Teď se pojďme podívat, kterou řadu máte nejraději a naopak, kterou máte rádi úplně nejméně.

17 0
23.10.2018

Téměř osm set fanoušků Edny se zapojilo do ankety, ve které jste měli možnost seřadit jednotlivé řady podle oblíbenosti. S touto anketou jsme začali před začátkem čtvrté řady, jde tedy o vaše páté rozvržení jednotlivých řad. Jak s pořadím zamávala sedmá řada s podtitulem Cult?

7. místo: Roanoke – 1889 bodů

Sedmé místo obsadila šestá řada, která se zaměřila na dům s děsivou minulostí. Tím však podobnost s první řadou končí. Šestka si vzala na paškál samotný televizní průmysl, nejprve jsme sledovali dokumentární sérii, která mapovala, co všechno se v děsivém domě stalo, a od druhé poloviny šlo o reality show, kde jsme sledovali lidi žijící ve strašidelném domě. Plno zvratů a snaha nás neustále děsit, takhle jednoduše by šla šestá řada popsat. Celý koncept ale moc nefungoval.


6. místo: Cult – 2061 bodů

Sedmá řada se dostala na místo předposlední. Poslední zatím ukončená řada nás zavedla do současnosti a svezla se na vlně povolební zlosti v USA. Volby vyhrál Donald Trump a každý se na danou situaci snažil nějak reagovat. Ryan Murphy se pokusil poukázat, jak jednoduché je manipulovat s lidmi. Fanoušky však sedmá řada moc nezmanipulovala.

5. místo: Freak Show – 2550 bodů

Čtvrtá řada si opět pohoršila. Páté místo si vysloužila řada plná zrůd, která se snažila ukázat, že nezáleží na tom, jak člověk vypadá zvenčí, důležité je, jaký je člověk uvnitř. Kromě toho nám čtvrtá série přinesla nejemotivnější epizodu vůbec S04E10 Orphans, kde jsme sledovali příběh Pepper.

4. místo: Hotel – 2810 bodů

Podivný hotel Cortez, který byl plný upírů se usadil na čtvrté místě. Poznávací znamení páté řady byla Lady Gaga, která se měla stát hlavním lákadlem po odchodu Jessicy Lange. Překvapivě to fungovalo. Řada plná krve a sexuálních hrátek vás poměrně slušně bavila.

3. místo: Coven – 3357 bodů

Třetí řady již od počátku ankety patří místo třetí. Sledovali jsme v ní příběh Zoe, která o sobě zjistila, že je čarodějnice. Třetí sezóna se zaměřila na čarodějnický Coven, který vedl souboj s vyznavači VooDoo. Obě rozdílné skupiny se musely spojit, aby se společně postavily lovcům čarodějnic. Následně čarodějnice čekala volba nové Nejvyšší. Sezóna plná magie a podrazů patří mezi ty oblíbenější řady.

2. místo: Murder House – 3901 bodů

Celé dobrodružství s názvem American Horror Story původně začalo řadou, ve které hráli prim Harmonovi. Manželé si zrovna procházeli krizí a rozhodli se přestěhovat do nového domu, kde chtěli začít znovu. Nový dům jim nepřinesl nic dobrého. Dům plný duchů postupně rozvracel rodinu víc a víc. Celý příběh vyústil hořkosladkým koncem a seriálový hit byl na světě.

1. místo: Asylum – 4229 bodů

Dlouholetým vítězem je v naší anketě druhá řada, ve které nám Ryan Murphy naservíroval zatím nejzajímavější příběh vůbec. Představila se nám v něm směsice postav se zajímavým příběhem. Celý příběh se odehrával v léčebně, kde se léčily různé pomyslné choroby nymfomanie, homosexualita, brutální vrazi. Sestra Jude se je všechny snažila přivést na správnou cestu. Pomáhala jí s tím sestra Mary Eunice, ale jen než ji posedl ďábel. O blaho všech pacientů se staral doktor Arthur Arden, který si liboval v pokusech na lidech.

Každá řada s originálním příběhem, které jsou postupně propojovány v jeden velký celek. Přesně o to se celou dobu Ryan Murphy ve svém projektu snaží. Vychází mu to náramně a ještě u toho velmi zdařile baví seriálové fanoušky již osmým rokem. Jak vás baví aktuální řada, zamíchá podle vás příští rok pořadím?

Foto: FX

Diskuze /19

paveltoman

jak může být Hotel lepší než Roanoke? vždyť je to totální trash

23.10.2018 | 21:38:04
Lewii

Podle mě by hotel měl bejt na 3. místě a určitě byl lepší jak roanoke:D

23.10.2018 | 21:39:58
FValek

Podle vás :D :D Každý má jiný názor a body jsou sečteny :D

23.10.2018 | 21:55:56
tominotomino

Stále nechápu, proč tolika lidem vadí série Roanoke. Pro mě jde jednoznačně o nejlepší řadu. Škoda jejího umístění.

#19 Aleais
webmaster
23.10.2018 | 22:34:51
Sonka234

Coven tretí a Cult predposledný? To som celkom prekvapená…

23.10.2018 | 22:43:35
Dede

za mňa jednoznačne 1. asylum 2. coven a 3. murder house…tu je to trošku prehodené, no každopádne je vidno, že je to silná trojka (no pun intended)

23.10.2018 | 22:49:48
Railbot

Coven byla nuda k uzoufání. Jak může být před Freak Show to mi hlava nebere. Aspoň, že na nejlepší řadě se shodneme :D

23.10.2018 | 23:00:08
FaithZombie

Z žebříčku se dá poměrně jasně vyčíst, že kvalita upadá, když poslední dvě řady obsadili poslední a předposlední místo. Snad se seriál podaří znovu nakopnout. Za mě by neuškodilo kdyby seriál chvílemi nesklouzával k hloupým vtípkům a klišé a bral se občas trochu víc vážně.

#10 StigCZ #13 tomasgeryk
23.10.2018 | 23:39:36
janeyfl

Spokojenost – jen Freak Show bych dala výš :)

24.10.2018 | 6:58:20
StigCZ

#8 FaithZombie: Nemyslím že kvalita upadá, spíš lidé mají v povaze do špatné zapomínat a pamatovat si jen ty dobré okamžiky, třeba kvůli nejnovější řadě jsem se díval znova na Coven ´, který jsem do té doby bral jako nejlepší serii, a tak 10× jsem u toho usnul.

24.10.2018 | 10:00:49
Aklain

a ted prosim statistiku, kolik hodnotilo muzu a kolik zen… protoze co se tak bavim ve svem okoli s desitkama lidi, co AHS sleduje.. vesmes vzdy prevlada nazor: Chlap = coven totalni picovina, zenska = coven, jedna z nej rad.. protoze tam jsou prece CARODEJNICE.. ze to je serie s uplne nudnym pribehem, dilma, ve kterych jsem u poloviny temer usnul a vesmes se tam uz nic nedeje, je prece uplne jedno.. hlavne ze tam jsou CARODEJNICE.. amen

#16 nerrti
24.10.2018 | 15:34:06
TinaMar

Překvapil určitě Coven na 3. místě a těším se na příští anketu s 8. řadou. Nedávno jsem zhlédla při seriálovém maratonu všechny série AHS a teprve ted zpětně ocenuju jednotnost děje Hotelu.

24.10.2018 | 15:42:07
tomasgeryk

#8 FaithZombie: Nemyslím, že by to bylo kvůli tomu, že se zhoršuje kvalita, ale že je hlavním tématem to, co nezajímá a nepřitáhne tolik lidí. Výjimkou jsou úplně poslední (která měla naprosto odlišnou, pro spoustu lidí nepřitažlivou formu) a úplně nejúspěšnější řada (která byla naprosto jedinečná), ale jinak všechny ostatní řady jdou od nejmenšího počtu nadpřirozených jevů (Cult) k nejvyššímu (Murder House). Asi to nadpřirozeno lidi táhne víc. Já bych teda osobně Cult viděl víc vpředu (protože mi nejděsivější připadá, čeho všeho jsou skuteční lidi schopní), ale chápu, že to nebyl tak úplně horor (spíš něco mezi dramatem a thrillerem), tudíž ta divácká oblíbenost Cultu, nebo třeba i Freak Show, nebyla bůhvíjaká.

#18 Aleais
24.10.2018 | 16:37:16
jasonpileek

No a já Roanoke považuji zrovna za jednu z nejlepších sérií . Spíš nějak jakože : 1. Asylum, 2.MH 3. Apocalypse 4.Roanoke a pak tam na konci Cult, kde jsem nedokoukal snad ani druhou epizodu, pač se to fakt takt snadno nedalo ,… :( Ale jo, věc názoru ;-)

#15 Jyrka21
25.10.2018 | 16:06:26
Jyrka21

#14 jasonpileek: Naprosto souhlasím. Cult je jednoznačně nejhorší série

27.10.2018 | 10:12:55
nerrti

#11 Aklain: Ehm, Coven má skvěle napsané postavy, nejvýraznější mytologické zázemí (New Orleans – Woodoo, Papa legba, Salem, LaLaurie), skvěle zpracovaná etická témata (rasismus, elitářství etc.) plus za mně jednoznačně nejlepší soudtrack. Jsem muž. A neuchcávám z toho kvůli čarodějnicím, ačkoliv mám čarodějnické motivy rád. Coven opravdu je jedna z nejvýraznějších řad, co se týče herecké, výtvarné a hudební stylizace a přirozeně rozděluje publikum. Na mě to občas působí, že to lidi nudí hlavně proto, že všechny silné postavy jsou tu ženy…

27.10.2018 | 20:22:58
Aleais

Viac menej súhlasím, len Cult by som vymenila s Freak Show, tá mi prišla moc slabá, zato Cult bol prepracovaný a ponúkol nám pohľad na to, akí magori existovali alebo by mohli existovať alebo možno aj existujú. Zo zvyškom súhlasím a Roanoke je vyslovene nočná mora čo sa týka úspešnosti sérií, naozaj najhoršia séria vôbec. A presne najlepšia je pre mňa Asylum. Inak škoda, som asi slepá, lebo som si doteraz túto anketu nevšimla, nabudúce si musím lepšie všímať.

28.10.2018 | 0:23:57
Aleais

#13 tomasgeryk: K tomu Cultu by som doplnila, že podobne malo fungovať aj Asylum, že „čoho sú ľudia schopní“, lebo vlastne mnohé zverstvá sa naozaj odohrávali v minulosti (odmyslime si krátku epizódu s mimozemšťanmi). U mňa síce vyhráva Asylum, ale tiež by som rada videla aspoň o niečo vyššie ten Cult. V podstate tam bolo zobrazené aj niečo z americkej minulosti, a to kult Charlesa Mansona, ak sa nemýlim.

28.10.2018 | 0:27:41
Aleais

#4 tominotomino: Každému vadí isto niečo iné, mne osobne vadí tá roztrieštenosť série. Nevedela som sa ani stotožniť s postavami, pričom najprv to vyzeralo reálne a potom sme zistili, že nejakí herci natáčajú bububu story v dome (čiže obrátili to na žart), a vzápätí zisťujú, že je to pravda. Roztrieštené, neucelené, zmätočné. Mala som pocit, že sledujem možno aj viac ako len 2 príbehy v jednej sérii.

28.10.2018 | 0:32:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás