American Horror Story Lana Winters

Lana Winters

Lana Winters

Novinářka, která se až moc snažila získat zajímavý příběh.

Sezóny 2
2012 - 2016

Původně novinářka, která chtěla napsat článek o Kitovi. Nyní pacientka. Když se jí podařilo pomoci Mary dostat do léčebny, hledala Kitovu celu, jenomže měla nehodu a poté se probudila přivázaná k posteli. Sestra Jude věděla o její homosexualitě a rozhodla se jí vyléčit.
V léčebně žádá o pomoc doktora Thredsona, který jí pomůže dostat se pryč, ukáže se ale, že to celé plánoval a Lana se má stát další obětí Bloodyho Face.
Podaří se jí však utéci, ale dostává se zpět do léčebny, kde jí najde i Oliver…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KaraSnowAllen

Lana Banana, osobně asi nejpropracovanější postava Sarah, není černobílá, celý Asylum má jen jednu kladnou postavu a to je Kit, všichni ostatní jsou mix všeho. Lana mě ze všech postav bavila nejvíce, měla nejzajímavější linku a nenechala mě chladnou. Líbí se mi ten charakter, u ní je dokonalý alibismus, všechno, co udělala se dá docela dobře zdůvodnit. At udělala, co udělala, pořád je to ona, kdo zabil dva vrahy a zařídil to, aby Briarcliff byl odhalen a padl. Ano, její honba za slávou je mínus, ale podle mě za to, čím si prošla, zasloužila si to. Dělala to spíše pro sebe než pro spravedlnost, ale co. SPOILER Kdyby si syna nechala, mohla dalšímu vraždění zabránit, takhle udělala přesně to, co udělalo stvůru z jeho otce, kdyby to ta blbka nevěděla, neřeknu nic, ale musela moc dobře tušit.

25.2.2019 | 14:55:12
Daněk S.

SPOILER Měla by 100%, kdyby nezavraždila svoje dítě. Mluví o tom, jak toho lituje, že si ho nenechala, a pak ho chladnokrevně zabije, když ho nechala žít právě proto, aby nebyla žádná další krveprolití? To mohla rovnou potratit a nemusel by (takhle) umřít on, ani ti, které zabil. Zároveň věděla, že jeho otec byl takový, jaký byl, kvůli problémům s matkou a přesto ho nechala jen tak trpět.

28.8.2018 | 18:47:26
PanNigma

Nikdy nevěřte postavám Sarah Paulson. Lana to vystihuje dost přesně. Celou dobu mi byla nesympatická a sestře Jude mohu její volbu v případě takovéhle Káči, jen povolit.

1.10.2017 | 18:42:17
standwithfist

Lesba, feministka, která dělala vše, aby přežila, žrala jsem jí 95%, ale Jude jsem měla radši, mám radši slabochy.

7.3.2017 | 10:22:36
Cherry1824

Sice jsem ji na začátku naprosto nesnášela, ale ke konci (hlavně díky doktorovi) jsem si ji opravdu zamilovala. Neuvěřitelně silná žena se silným charakterem.

22.1.2017 | 20:04:22
Roby

Miluju tuhle postavu.

20.3.2016 | 14:11:24
MariKusKus

ona měla být jednou z těch „hodných“ ale dle mého naprostá kráva, které jde jen o vlastní prospěch :-)

8.2.2016 | 19:00:53

Seřaď řady podle oblibenosti

Seřaďte všechny řady American Horror Story podle své oblíbenosti


Chcete hlasovat?  nebo zaregistrujte.

Nasledně se svým pořadím pochlub v diskuzi k anketě.

Nové postavy

Reklama

Nejoblíbenější řada

Seřaďte předchozí série podle oblíbenosti

Seřaďte předchozí série podle oblíbenosti

Osmá řada začíná a hned na úvod nové řady si zavzpomínáme na řady předchozí. Sedm řad, každá s jiným příběhem. Pojďme opět vybrat tu nejlepší. Jak s pořadím podle vás zamíchá Cult?

Reklama

AHS získalo desátou řadu

American Horror Story získává desátou řadu

American Horror Story získává desátou řadu

Když něco chceš, tak se na to zeptej. Nejspíš tímto pravidlem se řídil Rynam Murphy, když šel za výkonným ředitelem stanice FX a zeptal se ho, jestli dostane AHS desátou řadu. John Landgraf desátou řadu pro AHS odsouhlasil, takže se můžeme těšit na pokračování i v seriálové sezóně 2020/2021.

Hlídejte si nás