American Horror Story
91/100 - 528×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Joe Mantello (Gino Barelli), Russell Tovey (Patrick Read), Charlie Carver (Adam Carpenter), Zachary Quinto (Sam), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant), Sandra Bernhard (Fran), Patti LuPone (Kathy Pizazz), Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir)

Lana Winters

Lana Winters

Novinářka, která se až moc snažila získat zajímavý příběh.

Sezóny 2
2012 - 2016

Původně novinářka, která chtěla napsat článek o Kitovi. Nyní pacientka. Když se jí podařilo pomoci Mary dostat do léčebny, hledala Kitovu celu, jenomže měla nehodu a poté se probudila přivázaná k posteli. Sestra Jude věděla o její homosexualitě a rozhodla se jí vyléčit.
V léčebně žádá o pomoc doktora Thredsona, který jí pomůže dostat se pryč, ukáže se ale, že to celé plánoval a Lana se má stát další obětí Bloodyho Face.
Podaří se jí však utéci, ale dostává se zpět do léčebny, kde jí najde i Oliver…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

Lana je spolu s Cordelií moje nejoblíbenější postava Sarah. Líbí se mi její přístup k osudu a jak svůj příběh využije k obrácení svého života naruby

2.7.2020 | 21:35:39
KaraSnowAllen

Lana Banana, osobně asi nejpropracovanější postava Sarah, není černobílá, celý Asylum má jen jednu kladnou postavu a to je Kit, všichni ostatní jsou mix všeho. Lana mě ze všech postav bavila nejvíce, měla nejzajímavější linku a nenechala mě chladnou. Líbí se mi ten charakter, u ní je dokonalý alibismus, všechno, co udělala se dá docela dobře zdůvodnit. At udělala, co udělala, pořád je to ona, kdo zabil dva vrahy a zařídil to, aby Briarcliff byl odhalen a padl. Ano, její honba za slávou je mínus, ale podle mě za to, čím si prošla, zasloužila si to. Dělala to spíše pro sebe než pro spravedlnost, ale co. SPOILER Kdyby si syna nechala, mohla dalšímu vraždění zabránit, takhle udělala přesně to, co udělalo stvůru z jeho otce, kdyby to ta blbka nevěděla, neřeknu nic, ale musela moc dobře tušit.

25.2.2019 | 14:55:12
Daněk S.

SPOILER Měla by 100%, kdyby nezavraždila svoje dítě. Mluví o tom, jak toho lituje, že si ho nenechala, a pak ho chladnokrevně zabije, když ho nechala žít právě proto, aby nebyla žádná další krveprolití? To mohla rovnou potratit a nemusel by (takhle) umřít on, ani ti, které zabil. Zároveň věděla, že jeho otec byl takový, jaký byl, kvůli problémům s matkou a přesto ho nechala jen tak trpět.

28.8.2018 | 18:47:26
PanNigma

Nikdy nevěřte postavám Sarah Paulson. Lana to vystihuje dost přesně. Celou dobu mi byla nesympatická a sestře Jude mohu její volbu v případě takovéhle Káči, jen povolit.

1.10.2017 | 18:42:17
standwithfist

Lesba, feministka, která dělala vše, aby přežila, žrala jsem jí 95%, ale Jude jsem měla radši, mám radši slabochy.

7.3.2017 | 10:22:36
Cherry1824

Sice jsem ji na začátku naprosto nesnášela, ale ke konci (hlavně díky doktorovi) jsem si ji opravdu zamilovala. Neuvěřitelně silná žena se silným charakterem.

22.1.2017 | 20:04:22
Roby

Miluju tuhle postavu.

20.3.2016 | 14:11:24
MariKusKus

ona měla být jednou z těch „hodných“ ale dle mého naprostá kráva, které jde jen o vlastní prospěch :-)

8.2.2016 | 19:00:53

Stav překladu

Epizoda S12E01: Multiply Thy Pain

cz100%
DOKONČENO

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama