American Horror Story Příště uvidíte: Chapter 9

Příště uvidíte: Chapter 9

Příště uvidíte: Chapter 9

Konec letošní řady se blíží a před námi jsou poslední dvě epizody. Přeživších už moc nezbývá, tak se podívejte, co nás čeká těsně před koncem.

23 1
4.11.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /14

IAmNoHater

Ten „Blair witch tým“ je tam v současnosti nebo v budoucnosti/mi­nulosti, kdy vychází krvavý měsíc? (: Nějak mi tam totiž do této dějové linie nesedí,,,

#2 Debustrol
6.11.2016 | 8:14:04
Debustrol

#1 IAmNoHater: Proč by to nesedělo? Banda dobrodruhů co se chtějí přesvědčit, že vše co se vypráví o krvavém měsíci je pravda, tak se nevědomky připletou do natáčení, pravděpodobně netuší, že se zde zrovna natáčí, no a tak se stanou součástí celé show. Z čehož vyplývá, že tam všichni skapou a jelikož je to předposlední epizoda tak to asi bude první a poslední seznámení s touhle bandou.

7.11.2016 | 12:55:41
karulska

ta holka ze skupinky dobrodruhů, v traileru 00:04, to vypadá na Taissu Farmigu, co? :)

#4 Debustrol
7.11.2016 | 13:44:41
Debustrol

#3 karulska: Podle čeho soudíš? Podle modrejch tepláků a bundy? No bejt to ona určitě může, ale já jsem v ní zatím rozpoznal jen ženskou v modrym, nic víc, nic míň.

#5 nerrti
7.11.2016 | 14:13:11
nerrti

#4 Debustrol: hádám spíš že podle vlasů…

#6 Debustrol
8.11.2016 | 1:49:29
Debustrol

#5 nerrti: Aha…takže až se v traileru objeví někdo plešatej bude to Pohlreich? :-)

#10 Arianne
8.11.2016 | 10:57:11
Apaji

Já nevím, já té řadě nemůžu přijít na chuť. Nebavil mě ani Hotel, ale tam mě alespoň zaujala Kleopatra, Iris a March. Tady, kdyby nebyla Řeznice a rodinka kanibalistických vidláků, tak se na to už ani nedívám. Mám stažený díl z minulého týdne, ale ještě jsem ho s chlapem nezkoukla. Pořád tomu dávám šanci, pořád čekám, kdy se to rozjede a ono furt nic a už se blíží finále.

Všechny postavy (až na Řeznici) jsou mi strašně nesympatické, splývají mi (připadají mi všichni stejní, pomalu je od sebe nerozeznám – jasně, dělím je na bílé a černé – a plete se mi, kdo je s kým, která baba patří k jakému chlapovi). K tomu mi je srdečně jedno kdo a v jakém pořadí bude zabit a kdo nakonec přežije, protože mi všechny postavy připadají plytké, uječené a hloupé. Kde jsou časy, kdy hrála J. Lange a příběh měl hlavu a patu?

Tuhle sérii se dodívám, ať to mám celé, protože jsem fanoušek AHS, ale vím, že se na ni znovu nepodívám, tudíž ji z compu vymažu a budu čekat na další řadu s nadějí, že mě zase chytne jako Asylum, Coven nebo Freakshow (Murder House jsem taky moc nepřišla na chuť, ale občas se to dá pustit k obědu). Vím, že jdu proti proudu, ale sto lidí, sto chutí. Takže všem, kterým se tahle řada líbí, přeju opravdu mráz v zádech a skvělý divácký zážitek. A nakonec je fajn, že si i tahle řada našla své diváky a fanoušky – o tom AHS je. Různá témata pro různé chutě :-)

#8 Kaculka07
8.11.2016 | 12:01:27
Kaculka07

#7 Apaji: no vidíš a pro mě je ta série naprosto skvělá!! :-)

8.11.2016 | 13:53:30
lilith23

Aj pre mňa určite jedna z najlepších – ak nie najlepšia séria. Baví ma to stále rovnako, jumpscary fungujú skvele a postavy sa chovajú dosti uveriteľne. Jediné čo mi na AHS vadí všeobecne je, že sa niektoré časti viacej vlečú a potom naraz vyzabíjajú polku osadenstva. Keby to šlo postupnejšie bolo by to lepšie. Ale inak tejto sérii nemám absolútne čo vytknúť.

8.11.2016 | 16:21:12
Arianne

#6 Debustrol: :-D pobavilo

8.11.2016 | 22:28:45
jasonpileek

No na Taissu to vypadá. Podle těch přežehlených vlasů a i podle toho jak se hrbí :D Ona často stojí jako šimpanz :D

Jináč za mě tahle řada trumfla i Murder House s Asylum dohromady. Já to zase právě vidím tak, že se tahle série vůbec (oproti minulým) netáhne (Frak show bylo nekonečný) , ale naopak je to veliká jízda, která bohužel utekla moc rychle. A asi se mi zrovna trefili do mého gusta, protože mě právě tyhle postavy baví a baví mi, že musim tolikrát zastavit film a zamyslet se nad tím kdo je origoš a kdo herec :D A pokud jde o děj, tak mi přijde zase skvěle propracovanej, inovativní a naprosto úžasně komplexní a záživnej. Půlku řady se člověk dívá na strašidelný dům a pak to najednou totálně přehodí výhybku a je to ještě větší ujetej zvrácenej krvavej mejdan :D <3 Prostě coool !

9.11.2016 | 22:40:37
A.L.01

Jako nevím, co i o téhle sérii myslet. První polovina překvapivě v pohodě, ale ta druhá? Všichni se pořád natáčí mobilama, když jde do tuhýho? Evan nikde, Lady Gaga nikde, Wes Bentley nikde… Pokud to nespraví poslední díl, tak nevím. A jestli mi zabijou i Lanu Wintersovou tak už fakt nevím :-D Pořád doufám, že je to nějaká blbá reality show, kde se ukáže, že bylo i tohle všechno sehrané.

10.11.2016 | 20:23:39
krisikowa

Já jsem nadšená. Hotel mě nebavil, tak jsem si myslela, že po Freak Show už nic děsivýho vymyslet nemůžou. A jako fakt síla. Zvlášť ty různé způsoby natáčení… síla!

10.11.2016 | 22:37:13
daaribaari

Ja nechápem čo všetci na tej Taisse vidia. Najotravnejšia herečka v rámci celého AHS.

14.11.2016 | 15:35:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás