Animal Kingdom Mia je povýšena na hlavní postavu

Mia je povýšena na hlavní postavu

Mia je povýšena na hlavní postavu

S Miou jsme se ve třetí řadě vídali velmi často a v připravované čtvrté sérii ji uvidíme ještě více, protože byla povýšena z vedlejší postavy na hlavní. Jak se vám vůbec její postava zamlouvá? Líbí se vám její vztah s J-em?

1 0
2.3.2019

Mia, kterou ztvárňuje herečka Sohvi Rodriguez, se od čtvrté série stává hlavní postavou. Už během třetí řady byla na obrazovkách často k vidění, tudíž se dalo očekávat, že bude povýšena.

(Mia se stane důležitější postavou. Foto: TNT)


Seriál tak do čtvrté série jde s 6 hlavními postavami – J, Šmoulinka, Deran, Craig, Pope a Mia. Jistojistě víme, že už neuvidíme Baze, který podlehl zraněním, které utrpěl ve finále druhé řady, a s Lucy, která byla zabita ve finále třetí série. Jedinou otázkou je, jak to bude s postavou Nicky, která v polovině třetí řady odjela po vážném zranění na Guam za svou rodinou. Uvidíme se s ní ještě nebo už její příběh skončil?

Zdroj: Deadline

Jste rádi za povýšení Mii? A chtěli byste zase vidět Nicky?

Diskuze /1

Merisielu

To už bych tam radši viděla zpátky Nicky. Sice trochu naivní blbka, ale pořád nepůsobí celou dobu jako křivá čůza, která by byla schopná využít kohokoliv.

13.3.2019 | 10:46:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E02: What Remains

Titulky pro vás překládá @MountainLionet.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Seriál Animal Kingdom se letos vrátí se svou pátou sérií, ve které se kromě čtyř hlavních postav, jež se dožily konce předešlé série, budeme setkávat s jednou další, která se pro novou řadu dočkala povýšení. A také poznáme dětské verze Popa a Julie.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody S4

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny