Archer Role se otáčejí. Kdo je kdo v osmé řadě Archera?

Role se otáčejí. Kdo je kdo v osmé řadě Archera?

Role se otáčejí. Kdo je kdo v osmé řadě Archera?

Poručík Figgis, seržant Pooveyová a Matka. Některé role se mění, jiné naopak zůstávají. Jak moc zamíchá osmá série Archera s dějem z hlediska hlavních postav? Několik indicií můžeme zkusit rozklíčovat už teď. Kdo bude kdo v Archerově kómatu a výletu do roku 1947?


3 0
31.3.2017

Sterling Archer

Z nejlepšího a nejopilejšího tajného agenta se tentokrát stává detektiv. Který vyšetřuje vraždu svého parťáka Woodhouse (jeho dabér zemřel v roce 2015, od té doby nebylo vysvětleno, proč se sluha Woodhouse v seriálu neobjevuje). Archerova nová role navazuje na sedmou řadu, ve které už v soukromé detektivní agentuře pracoval. Tenkrát ji ale vedl Cyril. Teď zjevně Archer hraje sám na sebe…

Pam Poovey

…ačkoliv ne až tak sám. Pam, personální manažerka tehdejší ISIS (připomeňte si, proč název organizace zmizel do smetiště dějin) a závislačka na kokainu je nově seržantkou. A podle trailerů pracuje s Archerem jako jeho parťák – své ženství totiž maskuje.


Cyril Figgis

U policie je nově taky účetní Cyril Figgis. Poručík detektiv Figgis. Pravděpodobně bude skutečný policejní kolega Pam. Z trailerů je patrné, že pohrdá Archerem, pravděpodobně se nesnáší, protože si konkurují v práci. Takže se toho v tomto případě až tolik nezměnilo.

Malory Archer

Archerova matka vystupuje v osmé řadě jako Matka. Archerova šéfka. Která pravděpodobně bojuje proti mafiánům, které pravděpodobně ztvární Len Trexler a Barry Dylan z někdejší konkurenční agentury ODIN.

Lana Kane

Tajná agentka Lana Kaneová už rozhodně není tajná. A ani agentka. Pracuje v nočním klubu jako tanečnice, zpěvačka a stand-up komička.

Cheryl Tunt

Recepční Cheryl, Carol a country zpěvačka Cherlene jsou minulostí. V osmé řadě přichází Charlotte Vandertunt, dědička velkého bohatství po své rodině a otci, majiteli knižního vydavatelství. Charlotte vyhledá Archerovu pomoc. Jakou zvrácenost bude potřebovat, to se teprve dozvíme.

Algernop Krieger

Klon Adolfa Hitlera a podivínský „doktor“ a vědátor se tentokrát vtělí do méně akční role. Zahraje si barmana. Ačkoliv i jako barman může být Krieger stále podivínský a skrývat nespočet svých tajemství.

Ray Gillette

Společně s Lanou a Kriegerem pracuje v nočním klubu ještě Ray, tentokrát opět ne jako tajný agent, ale jako trumpetista v kapele, se kterou Lana zpívá. A taky by rád zkusil marihuanu, jak ukazuje trailer.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E08: Archer Dreamland: Auflösung

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verze:
 – Archer.2009.S08E08­.REPACK.720p.HDTV­.x264-AVS

Titulky k osmé řadě Archera pro vás překládají @Umpalumpa3, @Hurley a @iHyi.

Reklama

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Archer na Twitteru