Archer Popis

Archer

Archer

Studená válka ještě nikdy nebyla tak zábavná. Stačilo k tomu jen jediné. Přesunout ji ze 60. let takřka do současnosti a pozorovat ji očima tajných agentů a zaměstnanců organizace ISIS, jimž velí despotická alkoholička a matka nejlepšího agenta všech dob, Sterlinga Archera. Muže, který miluje ženy, alkohol a oceloty.

Tihle tajní agenti jsou jedni z nejlepších na světě. Aspoň to o sobě sami tvrdí. Tím úplně nejlepším je Sterling Archer. A to i přes všechny své chyby, kterých má opravdu spoustu. Je to nezodpovědný sukničkářský alkoholik, který má ale v životě neuvěřitelně moc štěstí.

A lépe na tom nejsou ani jeho kolegové. Každý z nich má nějakou úchylku nebo vadu osobnosti. Občas fetují, občas se opijí, občas spolu provozují nezřízené sexuální praktiky a občas jsou prostě jen úplně natvrdlí.


Animovaný seriál od tvůrce Adama Reeda je směsí (černého) humoru, který nezná hranice, a kvalitní špionské akce. Vysílá se od roku 2010 na stanici FX, po šesti sériích se pak v roce 2016 přesouvá na sesterskou FXX.

V hlavních rolích hrají (dabují) kromě samotného Reeda i H. Jon Benjamin (Sterling Archer), Judy Greer (Cheryl Tunt), Aisha Tyler (Lana Kane), Jessica Walter (Malory Archer) a další.

Archer od svého vzniku získal přes pět cen, z toho čtyři ceny Critics' Choice Television Awards za nejlepší animovaný seriál. V USA, kde se vysílá, ho průměrně sleduje přes milion diváků, což je na poměry placeného televizního kanálu slušné číslo. Nutno podotknout, že Archer je i přes prvotní premisu divácky náročným seriálem a hraje si nejen se slovy, ale také s popkulturními narážkami, ve kterých jde opravdu do hloubky a divák nemusí mnohdy přespříliš sofistikovaný humor snadno pochopit.

Thumbnail Play icon

FOTO: FX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
honza03

Naprostý klenot všech animáků, první série je taková pomalejší a seznamovací ale dále už je to jedna velká jízda (pirátské díly super), Archer Vice slabší ale stále vtipné a spousta skvělých narážek snad na všechno na co si vzpomenete.

2.3.2016 | 1:55:53
Lefty

Parádní (pirátské), ale i slabší (Archer Vice) díly…celkově fajn…slabších 80%

14.9.2015 | 20:40:15
Brett

Na odreagování dobré. :-D

16.8.2015 | 12:27:55
ratusek

Naprosto fenomenální seriál. Škoda, že se vysílá pouze od ledna.

11.2.2015 | 18:36:11

Stav překladu

Epizoda S12E08: Mission: Difficult

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke dvanácté sérii překládá @Janys89

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Archer si vysloužil třináctou sérii

Archer si vysloužil třináctou sérii

Animovaná krimi komedie Archer se může radovat, protože bylo oznámeno, že se v příštím roce můžeme těšit již na třináctou sérii, která se bude opět skládat z osmi epizod. Jste za prodloužení rádi?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Hlídejte si nás