Archer
89/100 - 46×

Archer

Studená válka ještě nikdy nebyla tak zábavná. Stačilo k tomu jen jediné. Přesunout ji ze 60. let takřka do současnosti a pozorovat ji očima tajných agentů a zaměstnanců organizace ISIS, jimž velí despotická alkoholička a matka nejlepšího agenta všech dob, Sterlinga Archera. Muže, který miluje ženy, alkohol a oceloty.

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | FX, FXX | 22 minut
žánr
Akční, Animovaný, Komedie
hrají
H. Jon Benjamin (Sterling Archer), Aisha Tyler (Lana Kane), Amber Nash (Pam Poovey), Judy Greer (Cheryl Tunt), Chris Parnell (Cyril Figgis), Adam Reed (Ray Gillette), Dave Willis (Barry Dylan), Christian Slater (Slater)

Archer

Tihle tajní agenti jsou jedni z nejlepších na světě. Aspoň to o sobě sami tvrdí. Tím úplně nejlepším je Sterling Archer. A to i přes všechny své chyby, kterých má opravdu spoustu. Je to nezodpovědný sukničkářský alkoholik, který má ale v životě neuvěřitelně moc štěstí.

A lépe na tom nejsou ani jeho kolegové. Každý z nich má nějakou úchylku nebo vadu osobnosti. Občas fetují, občas se opijí, občas spolu provozují nezřízené sexuální praktiky a občas jsou prostě jen úplně natvrdlí.


Animovaný seriál od tvůrce Adama Reeda je směsí (černého) humoru, který nezná hranice, a kvalitní špionské akce. Vysílá se od roku 2010 na stanici FX, po šesti sériích se pak v roce 2016 přesouvá na sesterskou FXX.

V hlavních rolích hrají (dabují) kromě samotného Reeda i H. Jon Benjamin (Sterling Archer), Judy Greer (Cheryl Tunt), Aisha Tyler (Lana Kane), Jessica Walter (Malory Archer) a další.

Archer od svého vzniku získal přes pět cen, z toho čtyři ceny Critics' Choice Television Awards za nejlepší animovaný seriál. V USA, kde se vysílá, ho průměrně sleduje přes milion diváků, což je na poměry placeného televizního kanálu slušné číslo. Nutno podotknout, že Archer je i přes prvotní premisu divácky náročným seriálem a hraje si nejen se slovy, ale také s popkulturními narážkami, ve kterých jde opravdu do hloubky a divák nemusí mnohdy přespříliš sofistikovaný humor snadno pochopit.

Thumbnail Play icon

FOTO: FX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
honza03

Naprostý klenot všech animáků, první série je taková pomalejší a seznamovací ale dále už je to jedna velká jízda (pirátské díly super), Archer Vice slabší ale stále vtipné a spousta skvělých narážek snad na všechno na co si vzpomenete.

2.3.2016 | 1:55:53
Lefty

Parádní (pirátské), ale i slabší (Archer Vice) díly…celkově fajn…slabších 80%

14.9.2015 | 20:40:15
Brett

Na odreagování dobré. :-D

16.8.2015 | 12:27:55
ratusek

Naprosto fenomenální seriál. Škoda, že se vysílá pouze od ledna.

11.2.2015 | 18:36:11

Stav překladu

Epizoda S13E05: Out of Network

cz100%
DOKONČENO

Titulky od dvanácté série překládá @Janys89

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Archer si vysloužil třináctou sérii

Archer si vysloužil třináctou sérii

Animovaná krimi komedie Archer se může radovat, protože bylo oznámeno, že se v příštím roce můžeme těšit již na třináctou sérii, která se bude opět skládat z osmi epizod. Jste za prodloužení rádi?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Archer memes

Archer memes

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama