Banshee
95/100 - 312×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

S02E10: Bullets and Tears

S02E10: Bullets and Tears

Naplněni bolestnými vzpomínkami, které je dovedly na místo, odkud není návratu, se Lucas a Carrie ocitají sami v boji proti Králíkovi a jeho nemilosrdné armádě.
V Banshee Rebecca dokazuje svou věrnost, když se Proctor vrací domů.

sk
14.3.2014
733 000
1 hodina

Epizodou prolínají flashbecky z událostí před uvězněním Lucase. Vidíme, jak celá parta Olek, Lucas, Ana slaví zločinecké úspěchy a jak vlastní otec udá Lucase a Anu policii, kvůli tomu, že se ho snaží podvést. Když je poté Lucas zatčen zavolá Ana Králíkovi a oznámí mu, že je těhotná a svou vnučku nikdy neuvidí.

V současnosti v New Yorku se Lucas s Carrie vydají opatřit nějaké zbraně a poté se ve dvou vydají od Julišova kostela, chvilku mají navrch a už jsou uvnitř, pak jim však dojdou náboje a zdá se, že jsou v koncích. Lucas řekne Carrie, že na sebe upoutá pozornost a ona, ať vypadne pryč.

Lucas se zvedá s nožem v ruce a běží proti několika týpkům s kulomety, žádná kluka ho však netrefuje. Ba naopak střílí se z druhé strany. Ve dveří stojí Job s dalšíma týpakma a zachraňují Lucasovi život. Chvíli spolu mluví, náhle na ně vyběhne Juliš s kulometem, kterého Lucas zabije.

Carrie a Lucas pokračují dále. Venku sedí Králík na lavičce a popíjí vodku. Chvíli si s oběma popovídá a Carrie mu dá pistoli s jednou kulkou. Králík se zastřelí.

Carrie a Lucas se vrací do Banshee, Job zůstává v New Yorku. Carrie vystupuje u sebe doma a Lucas jede nejprve za Sugarem a poté za Siobhan.

Rebecca přichází za Alexem a dává mu najevo, že by chtěla být na jeho straně. Začnou se milovat, Rebecca pak z kabelky vytáhne pistoli a přiloží jí Alexovi k hlavě, než však zmáčkne spoušť Alex si ji všimne a začne ji mlátit. Když ji Alex škrtí, vytáhne Rebecca Alexovi nůž, který dostal od Huntera a zabodne mu ho do krku, poté ho zastřelí.

Emmett s ženou si jdou něco koupit, při cestě k autu před nimi zastaví auto a oba zastřelí a ujede pryč.

Další den je Kai propuštěn z vězení a Rebecca mu ukazuje co pro něj udělala, aby ho ochránila.

Na stanici za Lucasem přichází Deva a zdraví ho: Ahoj, tati.

Chayton bojuje v aréně na život a na smrt, když dobojuje, zvoní mu telefon. Domluví a řekne, vracíme se do domů.

Konec druhé řady

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že přestřelka v kostele byla fakt zajimava a vyřidili je celkem dobře ale nečekal jsem že Kralikovi dopřejou aby si o svem osudu rozhodl sam a nezabili ho přimo jinak jsem zvědav co bude ted dal s Devou když zjistila že jeji otec je Lucas a překvapilo mě že Proctora pustili z vězeni ale Rebecca se fakt činila

redaktor
8.1.2021 | 19:10:48
choudys

Prolínání příběhu Carrie, Lukase, Olega a i Králíka, který na konci dostane co si zaslouží. Návrat do Banshee je fakt zajímavý, těch možností, kam se bude ubírat další děj, je mnoho. Svou laťku si to drží, jen to není už tak překvapivé, aspoň máme ukončení starých problémů, teď se můžeme upřít na nové, :).

1.4.2020 | 0:32:23
deadofsoul

Nadupané finále :)

16.9.2018 | 1:38:38
Golradir

Zatím nejlepší díl (y)

2.8.2017 | 0:26:58
Luuuu

Nejlepší zakončení řady jaké jsem kdy viděla.

čestný člen redakce
2.4.2014 | 22:05:22
rockstorm

Pecka díl! Wow!

16.3.2014 | 20:34:17
davistercz

Nejlepší díl ze všech sérii! Totální šok! Nemám slov.

16.3.2014 | 18:02:21
Sjouzan

Lepší finále být nemohlo! Pecka.

16.3.2014 | 13:35:46
Bobisudka

nejlepší finále co jsem kdy viděla!!!

čestný člen redakce
16.3.2014 | 8:59:22
chezuska

Teda… čumim jak blázen.

16.3.2014 | 2:52:32
1

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama