Banshee
95/100 - 312×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

S04E08: Requiem

S04E08: Requiem

Lucas se rozhoduje opustit Banshee, ale dozvídá se, že případ, který si myslel, že je uzavřen, bude znovu otevřen. Po napjatém střetnutí s Calvinem a Bratrstvem, chce Proctor dotáhnout do konce obchod s Kolumbijci. Budoucnost Banshee je nejistá a Brock vyžaduje Bunkerovu věrnost.

cz sk
20.5.2016
500 000
1 hodina

Foto: Cinemax

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobre finale musim řict že kruh se uzavřel a všechny vztahy se vyrovali a myslim si že Lucasova laska zustane Carrie a jsem rad že ma v planu navštivit Devu a taky se potom vratit do Banshee ale nečekal jsem že to byl Clay co zabil Jessicu přitom už neměl žadny motiv a to jak na Proctora přišel Kartel tak to fakt nemělo chybu jak se jim postavil

redaktor
8.1.2021 | 19:16:25
choudys

Kai se snaží vše napravit, ale dopadne špatně. Carrie s Jobem udělaj parádičku, Brock to jen dofinišuje. Lucas nakonec dopadne pravého vraha Rebeccy, Kai ho zabije. Kurt se serve s Calvinem, ten vyhrožuje Maggie a tak ho zastřelí, umírá mu v náruči. Dawsonová se loučí s Lucasem, zanechá mu složku, po kom vlastně šla. Lucas se přijede rozloučit s Carrie/Annou. Kartel si jde pro Kaje. Sugar se loučí s barem.

7.4.2020 | 22:50:37
Lafeni

Dobrej seriál. Dlouho jsem ho měla na čekačce. Stálo za to se kouknout. 4. série mě tolik nevzala, v tomhle případě, bych to zakončila už 3. sérií a udělala to trochu jinak. Ale celkově hodně slušný.

1.4.2020 | 23:49:23
deadofsoul

Tento seriál som začala pozerať len kvôli hercovi TOM-vi PELPHREY-mu, keďže ho poznám z Iron Fista ( tam sa mi dosť ľúbil, že by som zaňho dýchala :-P ) a neľutujem, že som seriál dopozerala do konca, ostala som príjemne prekvapená. Dlho ma žiaden seriál tak neoslovil ako Banshee. Akcia, krv, erotika, brutalita, „Job“ – za mňa 100% – to musíš vidieť!!! :)

22.9.2018 | 0:55:47
Golradir

Nikdy bych nečekal, že seriál bude mít až tak obrovský Happy Ending :). Banshee mi už teď moc chybí…

11.1.2018 | 16:23:10
PatrickD

Musím uznat, že dle popisu seriálu jsem jsem moc nevěřil že by mě mohl bavit,ale opak se stál pravdou. Velmi povedený serial.:)

9.10.2017 | 7:23:22
Erzik

Hořko-sladké loučení… Ale jízda to byla, to jo.

redaktor
7.6.2016 | 7:54:13
Lucifrid

Nádherná tečka, k finále nemám jedinou výtku. Krásné zakončení jednoho z nejlepších seriálů všech dob :)

webmaster
5.6.2016 | 20:14:57
sedlo03

Adios Banshee. Byla to skvělá jízda!

31.5.2016 | 14:04:21
Sněhurec

Očekával jsem víc smrtí, krvavé finále by tomuto seriálu prostě slušelo víc. Tak nějak jsem to ale tušil už 3 díly před tím, když se zase tolik moc nedělo. Po 3 seriích plných bitek, byla klidnější čtvrtá s detektivním nádechem docela vítaná změna. Tip na vraha Rebeccy mi vyšel už od první epizody. :D Linka s neo-nacisty promarněná. Rozloučení však víc než uspokojivé. Líbilo se mi jak Hood prostě ukončil kapitolu svého záhadného života a odjel vstříc další. :D Díky, Banshee a doufám v setkání v nějakém spin-offu. :)

27.5.2016 | 15:49:19

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama