Banshee Králík

Králík

Králík

Drogový boss, který vede newyorskou mafii.

Sezóny 2
2013 - 2014

Pán zloděj, boss ukrajinské mafie v New Yorku, kterého dosud okradli jen dva lidé – jeho dcera Anna a její přítel Lucas.
Snaží se najít Lucase, aby se mu mohl pomstít.

Když seděl Lucas ve vězení najal si Králík Albína, aby Lucasovi zkrášlil pobyt ve vězení. Poté co se mu podařilo Lucase najít v Banshee ho chtěl nechat zabít na policejní stanici, ale Lucasovi se podařilo přežít, díky dohoda s Kaiem.


Lucas se však Králíkovi vydal pod podmínkou, že nechá všechny ostatní ve městě na pokoji s tím Králík souhlasím. Po dlouhém mučení se Králík chystal Lucase zabít, když v tom přišla Lucasovi pomoc.

Carrie nakonec Králíka dvakrát postřelí se slovy: „Sbohem, tati“. Králíkovi se, ale podaří utéci, jeho současný stav je neznámý, FBI předpokládá, že je mrtev.

Králík však přežil, podařilo se mu odplazit do lesa, odkud se dostal ke svému bratrovi, kde se dával do pořádku. V desáté epizodě druhé řady si však pro něj Carrie a Lucas přišli.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Nesympatický hajzl.

webmaster, korektor
23.5.2016 | 10:32:37
RichardSpitzer

Měl jsem tohoto herce docela rád, když byl mladší. Tady má asi tak 2 výrazy na celý seriál. Doufám, že ho Carrie na konci opravdu odpráskla.

28.5.2013 | 14:05:22

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Reklama

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás