Banshee
95/100 - 313×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

Králík

Králík

Drogový boss, který vede newyorskou mafii.

Sezóny 2
2013 - 2014

Pán zloděj, boss ukrajinské mafie v New Yorku, kterého dosud okradli jen dva lidé – jeho dcera Anna a její přítel Lucas.
Snaží se najít Lucase, aby se mu mohl pomstít.

Když seděl Lucas ve vězení najal si Králík Albína, aby Lucasovi zkrášlil pobyt ve vězení. Poté co se mu podařilo Lucase najít v Banshee ho chtěl nechat zabít na policejní stanici, ale Lucasovi se podařilo přežít, díky dohoda s Kaiem.

Lucas se však Králíkovi vydal pod podmínkou, že nechá všechny ostatní ve městě na pokoji s tím Králík souhlasím. Po dlouhém mučení se Králík chystal Lucase zabít, když v tom přišla Lucasovi pomoc.

Carrie nakonec Králíka dvakrát postřelí se slovy: „Sbohem, tati“. Králíkovi se, ale podaří utéci, jeho současný stav je neznámý, FBI předpokládá, že je mrtev.

Králík však přežil, podařilo se mu odplazit do lesa, odkud se dostal ke svému bratrovi, kde se dával do pořádku. V desáté epizodě druhé řady si však pro něj Carrie a Lucas přišli.

Foto: CineMax

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Nesympatický hajzl.

webmaster, korektor
23.5.2016 | 10:32:37
RichardSpitzer

Měl jsem tohoto herce docela rád, když byl mladší. Tady má asi tak 2 výrazy na celý seriál. Doufám, že ho Carrie na konci opravdu odpráskla.

28.5.2013 | 14:05:22

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama