Banshee
95/100 - 312×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

Banshee

O seriálu

Lucas Hood je bývalým vězněm a špičkovým zlodějem, který na sebe po svém propuštění z vězení bere identitu šerifa městečka Banshee v Pennsylvánii. Tady se snaží pokračovat v kriminálních aktivitách, ačkoli jej pronásledují lidé, které v minulosti zradil.

Za seriálem stanice CINEMAX stojí Jonathan Tropper a David Schikler. Producenty jsou Peter Macdissi (True Blood, Six Feet Under), a ostřílení veteráni Greg Yaitanes, který se podílel na hitech, jako jsou Dr. House, Lost, Heroes a další. Zárukou kvality je i Alan Ball, který napsal Americkou krásu (za niž získal Oscara) a je tvůrcem hitů stanice HBO Six Feet Under a True Blood. Hlavní roli ztvárnil v seriálu novozélandský herec Antony Starr, který dosud slavil úspěchy takřka výhradně v australské televizi.

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zajimave akcni krimi.

15.5.2022 | 21:22:00
Robert Hunter

Ze začátku jsem k tomuto seriálu si nevytvořil žádný pouto a vrátil se k němu po delší době a hrozně mi sedl, skvělá akce, parádní herecké výkony, občas lechtivý záběry a velká řežba, rád se k němu budu vracet, určitě za podívání stojí

23.1.2021 | 10:43:01
Spartman

Seriály, které mi někdo doporučí, mě většinou zklamou, Banshee mne nadchl!

29.10.2020 | 8:32:44
vla_mira

Dobrý na odreagování, ale je to prostě žánr, který mi až tak nesedí. Vlastně neustále totéž donekonečna.

24.7.2018 | 0:10:06
Onlajn

Solidní seriál. Většinou skvělá podívaná.

20.6.2018 | 18:09:32
Golradir

Legenda

11.1.2018 | 16:27:19
32718

Parádna jazda. Dúfam že sa viac seriálov inšpiruje a nebudú sa zbytočne naťahovať ako to je v móde. Skončilo to v najlepšom .

11.6.2017 | 14:38:55
hyena

jeden z naj.serialov vobec a antony starr sa narodil pre tuto ulohu aj ked taky proctor alebo clay burton za nim absolutne nezaostavali

7.5.2017 | 17:33:29
Clay Burton

Naprosto famózní seriál a neskutečná jízda. Škoda jen té čtvrté série, ta byla nejslabší. Toto je jeden z mála seriálů co bych sjel znovu.

7.2.2017 | 15:31:18
Casti3l

Když sem si pustil první díl, byla to víceméně náhoda, a moc se od toho neočekával. To co z toho nakonec vzešlo mě velice překvapilo. Děj který se neustále posouvá, psychologie postav, surové prostředí… to vše a víc dává tomuto seriálu víc, než 80% filmů, které se dnes točí.

5.9.2016 | 19:27:07

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama