Banshee Popis

Banshee

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

O seriálu

Lucas Hood je bývalým vězněm a špičkovým zlodějem, který na sebe po svém propuštění z vězení bere identitu šerifa městečka Banshee v Pennsylvánii. Tady se snaží pokračovat v kriminálních aktivitách, ačkoli jej pronásledují lidé, které v minulosti zradil.

Za seriálem stanice CINEMAX stojí Jonathan Tropper a David Schikler. Producenty jsou Peter Macdissi (True Blood, Six Feet Under), a ostřílení veteráni Greg Yaitanes, který se podílel na hitech, jako jsou Dr. House, Lost, Heroes a další. Zárukou kvality je i Alan Ball, který napsal Americkou krásu (za niž získal Oscara) a je tvůrcem hitů stanice HBO Six Feet Under a True Blood. Hlavní roli ztvárnil v seriálu novozélandský herec Antony Starr, který dosud slavil úspěchy takřka výhradně v australské televizi.

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Robert Hunter

Ze začátku jsem k tomuto seriálu si nevytvořil žádný pouto a vrátil se k němu po delší době a hrozně mi sedl, skvělá akce, parádní herecké výkony, občas lechtivý záběry a velká řežba, rád se k němu budu vracet, určitě za podívání stojí

23.1.2021 | 10:43:01
Spartman

Seriály, které mi někdo doporučí, mě většinou zklamou, Banshee mne nadchl!

29.10.2020 | 8:32:44
vla_mira

Dobrý na odreagování, ale je to prostě žánr, který mi až tak nesedí. Vlastně neustále totéž donekonečna.

24.7.2018 | 0:10:06
Onlajn

Solidní seriál. Většinou skvělá podívaná.

20.6.2018 | 18:09:32
Golradir

Legenda

11.1.2018 | 16:27:19
32718

Parádna jazda. Dúfam že sa viac seriálov inšpiruje a nebudú sa zbytočne naťahovať ako to je v móde. Skončilo to v najlepšom .

11.6.2017 | 14:38:55
hyena

jeden z naj.serialov vobec a antony starr sa narodil pre tuto ulohu aj ked taky proctor alebo clay burton za nim absolutne nezaostavali

7.5.2017 | 17:33:29
Clay Burton

Naprosto famózní seriál a neskutečná jízda. Škoda jen té čtvrté série, ta byla nejslabší. Toto je jeden z mála seriálů co bych sjel znovu.

7.2.2017 | 15:31:18
Casti3l

Když sem si pustil první díl, byla to víceméně náhoda, a moc se od toho neočekával. To co z toho nakonec vzešlo mě velice překvapilo. Děj který se neustále posouvá, psychologie postav, surové prostředí… to vše a víc dává tomuto seriálu víc, než 80% filmů, které se dnes točí.

5.9.2016 | 19:27:07
Lucifrid

Od Banshee jsem před čtyřmi lety moc nečekala, jen příjemný odpočinkový seriál. Jak já se spletla! Vyklubal se z něj jeden z nejlepších seriálů vůbec a letošní loučení opravdu snadné nebylo. Tvůrci a herci celou dobu nepolevili a ukázali nám snad všechno. Nebáli se zabíjet postavy, sex byl na denním pořádku, rubačky ještě častější, ale přitom to nebylo nesmyslné a nevhodné. Samozřejmě, není to seriál pro útlocitné duše, ale to násilí zde má své opodstatnění. Od první do poslední epizody to byla neskutečná akce, a ač se nesla čtvrtá série v maličko (opravdu jen maličko) poklidnějším duchu, já jsem navýsost spokojená, rozloučení to bylo naprosto parádní. Právě ta menší změna a přechýlení do trošku detektivky se mi moc líbila a seriálu přidala onu pověstnou třešničku.

webmaster, korektor
3.7.2016 | 12:39:51

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Reklama

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás