Banshee Popis

Banshee

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

O seriálu

Lucas Hood je bývalým vězněm a špičkovým zlodějem, který na sebe po svém propuštění z vězení bere identitu šerifa městečka Banshee v Pennsylvánii. Tady se snaží pokračovat v kriminálních aktivitách, ačkoli jej pronásledují lidé, které v minulosti zradil.

Za seriálem stanice CINEMAX stojí Jonathan Tropper a David Schikler. Producenty jsou Peter Macdissi (True Blood, Six Feet Under), a ostřílení veteráni Greg Yaitanes, který se podílel na hitech, jako jsou Dr. House, Lost, Heroes a další. Zárukou kvality je i Alan Ball, který napsal Americkou krásu (za niž získal Oscara) a je tvůrcem hitů stanice HBO Six Feet Under a True Blood. Hlavní roli ztvárnil v seriálu novozélandský herec Antony Starr, který dosud slavil úspěchy takřka výhradně v australské televizi.

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vla_mira

Dobrý na odreagování, ale je to prostě žánr, který mi až tak nesedí. Vlastně neustále totéž donekonečna.

24.7.2018 | 0:10:06
Onlajn

Solidní seriál. Většinou skvělá podívaná.

20.6.2018 | 18:09:32
Golradir

Legenda

11.1.2018 | 16:27:19
32718

Parádna jazda. Dúfam že sa viac seriálov inšpiruje a nebudú sa zbytočne naťahovať ako to je v móde. Skončilo to v najlepšom .

11.6.2017 | 14:38:55
hyena

jeden z naj.serialov vobec a antony starr sa narodil pre tuto ulohu aj ked taky proctor alebo clay burton za nim absolutne nezaostavali

7.5.2017 | 17:33:29
Clay Burton

Naprosto famózní seriál a neskutečná jízda. Škoda jen té čtvrté série, ta byla nejslabší. Toto je jeden z mála seriálů co bych sjel znovu.

7.2.2017 | 15:31:18
Casti3l

Když sem si pustil první díl, byla to víceméně náhoda, a moc se od toho neočekával. To co z toho nakonec vzešlo mě velice překvapilo. Děj který se neustále posouvá, psychologie postav, surové prostředí… to vše a víc dává tomuto seriálu víc, než 80% filmů, které se dnes točí.

5.9.2016 | 19:27:07
Lucifrid

Od Banshee jsem před čtyřmi lety moc nečekala, jen příjemný odpočinkový seriál. Jak já se spletla! Vyklubal se z něj jeden z nejlepších seriálů vůbec a letošní loučení opravdu snadné nebylo. Tvůrci a herci celou dobu nepolevili a ukázali nám snad všechno. Nebáli se zabíjet postavy, sex byl na denním pořádku, rubačky ještě častější, ale přitom to nebylo nesmyslné a nevhodné. Samozřejmě, není to seriál pro útlocitné duše, ale to násilí zde má své opodstatnění. Od první do poslední epizody to byla neskutečná akce, a ač se nesla čtvrtá série v maličko (opravdu jen maličko) poklidnějším duchu, já jsem navýsost spokojená, rozloučení to bylo naprosto parádní. Právě ta menší změna a přechýlení do trošku detektivky se mi moc líbila a seriálu přidala onu pověstnou třešničku.

webmaster, korektor
3.7.2016 | 12:39:51
zombieficator

Fakt nej seriál-na nic jinýho jsem se pokaždé tak netěšil jako na další díl tohoto počinu-bravo!!!

6.6.2016 | 11:59:52
JohnLuther

Z počiatku som k tomu seriálu bol skeptický, ale je to naozaj inovatívny kúsok. Veľa nie moc známych hercov ukázala, že dokážu zahrať na prvotriednej úrovni. Niektoré pasáže boli slabšie, to je pravda. Každopádne, na Banshee asi už nikdy nezabudnem. Na tú jeho atmosféru a to jeho čaro. Farewell

5.6.2016 | 21:54:21

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Reklama

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás