Beyond (Z onoho světa)
71/100 - 64×

Beyond(Z onoho světa)

Holden je mladý muž, který se po dvanácti letech probudí z kómatu. Po probuzení brzy zjišťuje, že má nadlidské schopnosti. Tyto schopnosti ho však zavedou do velmi nebezpečných problémů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Burkely Duffield (Holden Matthews), Dilan Gwyn (Willa), Jonathan Whitesell (Luke Matthews), Jeff Pierre (Jeff McArdle), Romy Rosemont (Diane Matthews), Michael McGrady (Tom Matthews)

S01E06: Celeste

S01E06: Celeste

Když si Holden nyní vzpomněl, co se stalo během jeho kómatu, rozhodne se začít znovu. Nečekaný příchod dalšího překonatele kómatu, Charlie, předkládá Holdenovi otázku ohledně jeho věrnosti Wille a Arthurovi. Luke bude mít jisté potíže ve škole a Jeff se spojuje s Tomem, aby mu pomohl odhalit tajemství Pustých nebes. V minulosti se podíváme na blízký vztah doktora Frosta s Arthurem.

cz sk
30.1.2017
380 000
42 minut

Základní info:

Režie: Darnell Martin
Scénář: Mimi Won Techentin
Hrají: Burkely Duffield (Holden Matthews), Dilan Gwyn (Willa), Jonathan Whitesell (Luke Matthews), Jeff Pierre (Jeff McArdle), Romy Rosemont (Diane Matthews), Michael McGrady (Tom Matthews), Eden Brolin (Charlie), Patrick Sabongui (Daniel), Alex Diakun (Arthur), Martin Donovan (Isaac Frost), Lara Gilchrist (Celeste), Erika Alexander (Tess Shoemacher), Stephen Lobo (Anil Vemuri), …

Trailer k šesté epizodě:

Foto: Freeform

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Ten Holden je takovej blb, že na to koukám jenom kvůli jeho bráchovi a hlavně kvůli Wille :)

10.9.2017 | 13:38:35
terrencewhite

Na to, že zbývají čtyři díly, tak toho pořád moc nevíme o tajné organizaci a také proč tolik chtějí Holdena. Jinak povedený díl.

5.1.2017 | 22:32:13
R.-TedyS

Dost dobrej díl dost toho odhalil … Doufám že se Holden se vrátí k Wille . Připadá mi že nás seriál před něčím připravuje ! :D

5.1.2017 | 22:12:52

Stav překladu

Epizoda S02E10: There’s No Home for You Here

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Reklama

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama