Beyond Videa

Videa

 • Upoutávka ke druhé řadě

  Druhá řada se nám blíží a máme tu k ní i upoutávku. Stanice rovněž oznámila, že před startem nové řady, konkrétně 28. prosince 2017, uvolní půlhodinový díl, ve kterém budeme mít možnost nahlédnout do zákulisí seriálu.

  12 0
  9.11.2017 | 19:46matrix17Diskuze (0)
 • Nenechte si ujít seriály Beyond a Shadowhunters

  Stanice Freeform vydala upoutávku, v níž nás láká na své seriály. Nejdříve začne premiéra druhé řady fantasy seriálu Shadowhunters, a následně bude pokračovat dvouhodinová premiéra první řady mysteriózního seriálu Beyond.

  9 0
  29.12.2016 | 17:15227petrDiskuze (1)
 • Ukázky z epizody Pilot

  Necelé tři týdny nás dělí od premiéry nového mysteriózního seriálu Beyond. Podívejte se na nové ukázky, jež nás blíže seznamují s Holdenem.

  6 0
  13.12.2016 | 19:00227petrDiskuze (0)
 • Várka spousty nových ukázek

  Do odvysílání úvodní dvojepizody nám zbývá necelý měsíc. Stanice Freeform se snaží upoutat co nejvíce diváků, a proto se na internetu objevuje mnoho promo videí, která obsahují i několik nových záběrů. Přinášíme vám tedy jejich souhrn, abyste si zkrátili čekání.

  5 0
  7.12.2016 | 20:33227petrDiskuze (0)
 • Trailer k novince Beyond

  Hned z kraje roku 2017 uvede stanice Freeform na své obrazovky nový mysteriózní seriál Beyond. Seriál sleduje příběh chlapce, jenž se probouzí po dvanácti letech z kómatu, avšak brzy zjišťuje, že má nadlidské schopnosti.

  12 0
  15.11.2016 | 14:30227petrDiskuze (1)

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Druhá série

Beyond se vrátí i příští rok

Včera bylo oznámeno, že se mysteriózní seriál, který sklízí velké úspěchy, dočká druhé série. Beyond by se měl vrátit opět za rok. Jste rádi, že byl seriál obnoven pro další řadu?

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás