Beyond (Z onoho světa)
71/100 - 64×

Beyond(Z onoho světa)

Holden je mladý muž, který se po dvanácti letech probudí z kómatu. Po probuzení brzy zjišťuje, že má nadlidské schopnosti. Tyto schopnosti ho však zavedou do velmi nebezpečných problémů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Burkely Duffield (Holden Matthews), Dilan Gwyn (Willa), Jonathan Whitesell (Luke Matthews), Jeff Pierre (Jeff McArdle), Romy Rosemont (Diane Matthews), Michael McGrady (Tom Matthews)

Willa

Willa

Záhadná dívka, která se Holdenovi objevuje ve snech a později ho varuje před nadcházejícím nebezpečím.

Sezóny 2
2017 - 2018

Postava Willy je na začátku seriálu velmi záhadná. Poprvé se s ní setkáváme v nákupním centru, kde varuje Holdena, že se nachází v nebezpečí.

Dále se objevuje ve chvíli, kdy je Holden napaden mužem ve žluté bundě. Willa ho odtud dostane a pokouší se Holdena přinutit vzpomenout si na uplynulých dvanáct let, kdy byl v kómatu.

Willa se od té chvíle ujme Holdena a zasvěcuje ho do událostí, které se udály během jeho kómatu. Vypráví mu o světě zvaném Říše, kde podle ní strávil celou dekádu. Brzy na to, kdy se dozvídáme, že také její dědeček Arthur se nachází v kómatu, požádá Holdena, aby se vrátil do Říše a pomohl jejímu dědovi probudit se.

Následně se blíže seznamujeme s Willinou rodinnou historií. Willa o svých rodičích doposud nic nevěděla. Z video nahrávek se však dozvídá, že je dcerou Isaaca Frosta, protivníka jejího děda.

Willa je velmi sympatická a vlídná, i přestože nese tíhu spousty tajemství. Snaží se pomoci svému dědovi a pro své bližní by obětovala i svůj život.

Willa je…

  • dcerou Isaaca Frosta a Celeste
  • vnučkou Arthura

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Illidan_666

Jedním slovem: perfektní ;-)

5.10.2019 | 3:03:44
Golradir

Úžasná a nádherná

10.9.2017 | 0:14:49

Stav překladu

Epizoda S02E10: There’s No Home for You Here

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Reklama

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama