Beyond (Z onoho světa) Willa

Willa

Willa

Záhadná dívka, která se Holdenovi objevuje ve snech a později ho varuje před nadcházejícím nebezpečím.

Sezóny 2
2017 - 2018

Postava Willy je na začátku seriálu velmi záhadná. Poprvé se s ní setkáváme v nákupním centru, kde varuje Holdena, že se nachází v nebezpečí.

Dále se objevuje ve chvíli, kdy je Holden napaden mužem ve žluté bundě. Willa ho odtud dostane a pokouší se Holdena přinutit vzpomenout si na uplynulých dvanáct let, kdy byl v kómatu.


Willa se od té chvíle ujme Holdena a zasvěcuje ho do událostí, které se udály během jeho kómatu. Vypráví mu o světě zvaném Říše, kde podle ní strávil celou dekádu. Brzy na to, kdy se dozvídáme, že také její dědeček Arthur se nachází v kómatu, požádá Holdena, aby se vrátil do Říše a pomohl jejímu dědovi probudit se.

Následně se blíže seznamujeme s Willinou rodinnou historií. Willa o svých rodičích doposud nic nevěděla. Z video nahrávek se však dozvídá, že je dcerou Isaaca Frosta, protivníka jejího děda.

Willa je velmi sympatická a vlídná, i přestože nese tíhu spousty tajemství. Snaží se pomoci svému dědovi a pro své bližní by obětovala i svůj život.

Willa je…

  • dcerou Isaaca Frosta a Celeste
  • vnučkou Arthura

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Illidan_666

Jedním slovem: perfektní ;-)

5.10.2019 | 3:03:44
Golradir

Úžasná a nádherná

10.9.2017 | 0:14:49

Stav překladu

Epizoda S02E10: There’s No Home for You Here

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Reklama

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás