Beyond Willa

Willa

Willa

Záhadná dívka, která se Holdenovi objevuje ve snech a později ho varuje před nadcházejícím nebezpečím.

Sezóny 1
2017 - 2017


Postava Willy je na začátku seriálu velmi záhadná. Poprvé se s ní setkáváme v nákupním centru, kde varuje Holdena, že se nachází v nebezpečí.

Dále se objevuje ve chvíli, kdy je Holden napaden mužem ve žluté bundě. Willa ho odtud dostane a pokouší se Holdena přinutit vzpomenout si na uplynulých dvanáct let, kdy byl v kómatu.


Willa se od té chvíle ujme Holdena a zasvěcuje ho do událostí, které se udály během jeho kómatu. Vypráví mu o světě zvaném Říše, kde podle ní strávil celou dekádu. Brzy na to, kdy se dozvídáme, že také její dědeček Arthur se nachází v kómatu, požádá Holdena, aby se vrátil do Říše a pomohl jejímu dědovi probudit se.

Následně se blíže seznamujeme s Willinou rodinnou historií. Willa o svých rodičích doposud nic nevěděla. Z video nahrávek se však dozvídá, že je dcerou Isaaca Frosta, protivníka jejího děda.

Willa je velmi sympatická a vlídná, i přestože nese tíhu spousty tajemství. Snaží se pomoci svému dědovi a pro své bližní by obětovala i svůj život.

Willa je…

  • dcerou Isaaca Frosta a Celeste
  • vnučkou Arthura

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Úžasná a nádherná

10.9.2017 | 0:14:49

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Druhá série

Beyond se vrátí i příští rok

Včera bylo oznámeno, že se mysteriózní seriál, který sklízí velké úspěchy, dočká druhé série. Beyond by se měl vrátit opět za rok. Jste rádi, že byl seriál obnoven pro další řadu?

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás