Carnival Row
84/100 - 140×

Carnival Row

Fantasy seriál z viktoriánské doby plný mytických bytostí, jichž se lidé bojí, což jim zabraňuje žít, milovat nebo svobodně létat.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Orlando Bloom (Rycroft Philostrate), Cara Delevingne (Vignette Stonemossová), Jared Harris (Absalom Breakspear), Jamie Harris (seržant Dombey), David Gyasi (Agreus Astrayon), Tamzin Merchant (Imogen Spurnroseová), Arty Froushan (Jonah Breakspear),

Vignette Stonemossová

Vignette Stonemossová

Víla, která nemá příliš v oblibě lidi kvůli hrůzám, které zažila ve válce.

Sezóny 1
2019 -

Vignette „Vini“ je víla, umí tedy létat. Jako dítě vyrůstala se svou rodinou na farmě a vedla téměř idylický život. Když dokončila střední školu, zamířila na univerzitu v Tirnanocu.

Uprostřed studií Vignette zjistila, že byl její domov napaden. Když se vrátila, zjistila, že byl její dům vypálen a rodina mrtvá. Začala proto pomáhat tak, že pašovala víly, aby jich co nejvíce zachránila a dostala je z válkou zmítaného Tirnanocu. Uprostřed války potkala Phila a prožili spolu vášnivý románek.

Vignette Stonemossová.

Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Silná sebevědomá víla … to tu myslím ještě nebylo. :D

Ne vážně, tahle postava má rypák tak vysoko, že by s ním mohla shazovat stropní obložení. :-/ Občas mi ta její hraná nezávislost a samostatnost leze krkem, zejména když se o scénu předtím i o scénu potom ukáže, že i když neni uplně levá, tak je naprosto v háji, když se nemá na koho spolehnout. :D

29.10.2019 | 20:55:25

Filtr seriálů