Chicago Justice
80/100 - 5×

Chicago Justice

Seriál Chicago Justice je již čtvrtým seriálem z produkce Dicka Wolfa. Tentokrát se příběh zaměřuje na žalobce úřadu státního návladního v Chicagu. Peter Stone a jeho kolegové budou bojovat za spravedlnost v městské politice.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies)


S01E07: Double Helix

S01E07: Double Helix

Když je těhotná žena nalezena zavražděná a její dítě vyříznuté, vyšetřovatelé státního zástupce se snaží co nejrychleji dítě a vraha najít. Případ se zkomplikuje, když se odhalí, že vrahova DNA je otce: usvědčeného sériového vraha, který už sedí ve vězení. Oba vrazi se snaží použít důkaz DNA jako lístek ke svobodě.

2.4.2017
5 910 000
42 minut

Základní info:

Režie: Donald Petrie
Scénář: Elizabeth Rinehart
Herci: Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies), William Forsythe (David Zachariah), Paula Jon DeRose (Dawn Osbornová), Demore Barnes (Marshall Matthews), Ron E. Rains (soudce Warren Eaves), Michael Gorman (Zachariahův soudce), Bernadette Quigley (Camille Osbornová), Shane Kenyon (Ryan Mathis), Janet Ulrich Brooks (dr. Diane Lyleová) s David Eigenberg (Christopher Herrmann) a Oliver Platt (Daniel Charles), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama