Chicago Fire
94/100 - 121×

Chicago Fire

Drama z prostředí hasičské jednotky v Chicagu, jejíž členové předvádějí nadlidské výkony při výjezdech, aby pomohli obyvatelům města v nouzi. V seriálu diváci nahlédnou jak do samotného hasičského povolání, tak i do osobních životů hlavních protagonistů.

USA | 2012 | Pauza
vysílání
12 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Jesse Spencer (Matthew Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Christian Stolte (Randy McHolland), Joe Minoso (Joe Cruz), Kara Killmer (Sylvie Brett), Miranda Rae Mayo (Stella Kidd), Yuri Sardarov (Brian Zvonecek), Monica Raymund (Gabriela Dawson), Steven R. McQueen (Jimmy Borrelli), Dora Madison (Jessica Chilton), Charlie Barnett (Peter Mills), Lauren German (Leslie Shay)

Christopher Herrmann

Christopher Herrmann

Hasič Christopher Herrmann ze zásahového vozu 81 je rodinně založený muž a samozvaný podnikatel všeho druhu.

Sezóny 11
2012 - 2022

Herrmann přišel kvůli neúnosně vysokým hypotéčním splátkám o dům, a tak se musel spolu se svou rodinou nastěhovat k tchýni a tchánovi. Aby pro svou ženu a děti zajistil vlastní bydlení, pustil se do řady neúspěšných podnikání, ať už se nechal nachytat pyramidovým schématem s energetickou vodou, nebo se sám vzdal podnikání s limuzínami. Štěstí se ale víceméně obrátilo, když spolu s ostatními jeli hasit bar, který pak spolu s Dawson a Otisem koupili a přejmenovali na „U Molly“. I přes svou nelehkou životní cestu, zranění při výkonu práce a zmiňované podnikatelské neúspěchy, je Herrmann právě tím, kdo za každé situace dokáže ostatním hasičům zvednout náladu a zažehnat všechny chmury.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S11E12: How Does It End?

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Andromache ze SerialZone.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Severida opět uvidíme se začátkem dvanácté řady, která ale bude tou poslední pro jinou postavu

Severida opět uvidíme se začátkem dvanácté řady, která ale bude tou poslední pro jinou postavu

Fanoušky seriálu Chicago Fire jistě potěší, že poté, co museli téměř polovinu předešlé řady sledovat bez účasti Kellyho Severida, se opět mohou na tuto postavu v nadcházející sérii těšit. Bohužel v ní ale budou muset dát sbohem jiné hlavní postavě.

Reklama

One Chicago

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama