Chicago Fire
94/100 - 122×

Sledovat

Chicago Fire

Drama z prostředí hasičské jednotky v Chicagu, jejíž členové předvádějí nadlidské výkony při výjezdech, aby pomohli obyvatelům města v nouzi. V seriálu diváci nahlédnou jak do samotného hasičského povolání, tak i do osobních životů hlavních protagonistů.

USA | 2012 | Pauza
vysílání
13 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Jesse Spencer (Matthew Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Christian Stolte (Randy "Mouch" McHolland), Joe Minoso (Joe Cruz), Kara Killmer (Sylvie Brett), Miranda Rae Mayo (Stella Kidd), Yuri Sardarov (Brian "Otis" Zvonecek), Monica Raymund (Gabriela Dawson), Steven R. McQueen (Jimmy Borrelli), Dora Madison (Jessica Chilton), Charlie Barnett (Peter Mills), Lauren German (Leslie Shay)

Jessica Chilton

Jessica Chilton

Jessica, která si nechává říkat Chili, nastoupila jako hlavní záchranářka ambulance 61 po odchodu Petera Millse.

Sezóny 2
2015 - 2016

Chili to už od začátku neměla snadné, protože přišla do stanice 51 jako náhrada za Petera Millse, kterého měli všichni rádi. Přesto se snaží s ostatními spřátelit, avšak zjišťuje, že nemají moc společného. Navíc má sama problémy s důvěrou v ostatní. Když ale ostatním představí obchodní nápad jejího zesnulého otce na láhev šampaňského, které se díky jednomu čudlíku ochladí do pěti sekund, podaří se jí mezi ně dostat. Především si začne být blízká s Herrmannem, který je jejím návrhem přímo unesen a nabídne jí svou pomoc.

Když na stanici nastoupí mladý hasič Jimmy, Chili s ním naváže intimní vztah. Časem ale začíná být Chili čím dál víc odtažitá a straní se jak Jimmyho, tak své kolegyně v ambulanci Brett a i ostatních. Teprve až od Dawsonina bratra Antonia se dozvídají, že její sestra Jellybean byla zabita při práci jako informátorka. Chili to nese velmi špatně, smutek utápí v alkoholu a na stanici vytváří spory. A když už toho má dost i velitel Boden, Chili propustí a ona vyhledá pomoc v léčebně.

(Chiliin vynález nese jméno Chilleeze. Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Chicago Fire:

  • 3. série – vedlejší postava (E21 – E23)
  • 4. série – hlavní postava (E01 – E14)

Chicago Med:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Severide30

Léčbu z alkoholu ji doporučil sám Kelly, který si s ní o tom i promluvil.

14.1.2022 | 22:35:18
tominotomino

Nejdřív byla fajn, ale postupně to s ní šlo z kopce.

webmaster
10.1.2021 | 10:37:02

Nepřehlédněte

Bodena v budoucnu už tak často neuvidíme

Bodena v budoucnu už tak často neuvidíme

Velké změny v seriálu Chicago Fire pokračují, neboť bylo oznámeno, že jednu důležitou postavu od další série budeme vídat v menší kapacitě. Řeč je o veliteli Bodenovi, který je v seriálu už od samotného počátku.

Reklama

One Chicago

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama