Chicago Fire
94/100 - 122×

Sledovat

Chicago Fire

Drama z prostředí hasičské jednotky v Chicagu, jejíž členové předvádějí nadlidské výkony při výjezdech, aby pomohli obyvatelům města v nouzi. V seriálu diváci nahlédnou jak do samotného hasičského povolání, tak i do osobních životů hlavních protagonistů.

USA | 2012 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Jesse Spencer (Matthew Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Christian Stolte (Randy "Mouch" McHolland), Joe Minoso (Joe Cruz), Kara Killmer (Sylvie Brett), Miranda Rae Mayo (Stella Kidd), Yuri Sardarov (Brian "Otis" Zvonecek), Monica Raymund (Gabriela Dawson), Steven R. McQueen (Jimmy Borrelli), Dora Madison (Jessica Chilton), Charlie Barnett (Peter Mills), Lauren German (Leslie Shay)

Jimmy Borrelli

Jimmy Borrelli

Hasičský kandidát, který získá místo v zásahovce 81 po přesunu Cruze.

Sezóny 2
2015 - 2016

Jelikož se po přesunu Cruze do oddílu udělalo v zásahovce místo, nastoupil na něj jako kandidát Jimmy Borrelli. Sice neudělá zrovna nejlepší první dojem, především na svého nového velitele Bodena, ale když se pak Jimmy omluví, je už vše v pořádku. Jimmy je mladý a perspektivní a jeho poručík Casey v něm vidí velký potenciál. Proto se z něj snaží vycvičit velmi schopného hasiče. Jimmy navíc není jediným hasičem v rodině, jelikož jeho bratr Danny jím také je, a to v hasičském voze 67 v jiné stanici.

Jimmy se na stanici 51 sblíží s Chili a začnou spolu mít intimní vztah. Ten ale nemá dlouhého trvání, jelikož si Jimmy na rady nadřízených uvědomí, že by se měl soustředit spíše na svou začínající hasičskou kariéru a vztah s Chili na stanici trochu uklidnit. To se ale nelíbí Chili a přestanou se vídat. Následně to jde s Chili z kopce a Jimmy si není jist, jestli to není kvůli němu, což ukazuje, že má o Chili pořád starost. Souhrou náhod dojde po Chilině odchodu ze stanice k uzavření a přerozdělování hasičů z jiné stanice, kvůli čemuž musí Jimmy opustit své místo kandidáta. Místo toho ale přijal místo v ambulanci 61, ve které jezdí společně s Brett. Velká rána ale pro něj přijde, když při jednom výjezdu, u kterého jsou i hasiči ze stanice jeho bratra, jeho bratr Danny zemře a Jimmy z jeho smrti začne obviňovat velitele Bodena. Mezi ním a velitelem to začne vřít, že Jimmy vůbec nehledí na jeho rozkazy. Kvůli tomu se taky nakonec ocitne hned u výbuchu chemikálie, která mu poleptá polovinu obličeje a krk. Tím jeho hasičská kariéra končí a jeho rodina ho převeze do příslušného pečovatelského zařízení.

(Z Jimmyho mohl být nadějný hasič. Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Chicago Fire:

  • 4. série – vedlejší postava (E01 – E06), hlavní postava (E07 – E23)
  • 5. série – hlavní postava (E01 – E02)

Chicago P.D.:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

jako herec je dobrý, má geny po jednom s nejlepších :)

26.1.2021 | 16:32:25

Nepřehlédněte

Chicago Fire se vrátí i potřinácté

Chicago Fire se vrátí i potřinácté

Chicago Fire si aktuálně drží první příčku ve sledovanosti i ratingu mezi seriály stanice NBC a proto není žádným překvapením, že seriál dostává od vedení objednávku další série. Ta bude již třináctá a nejspíš by měla začít, jak bylo vždy zvykem, už na podzim.

Reklama

One Chicago

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama