Chicago Fire
94/100 - 122×

Sledovat

Chicago Fire

Drama z prostředí hasičské jednotky v Chicagu, jejíž členové předvádějí nadlidské výkony při výjezdech, aby pomohli obyvatelům města v nouzi. V seriálu diváci nahlédnou jak do samotného hasičského povolání, tak i do osobních životů hlavních protagonistů.

USA | 2012 | Pauza
vysílání
13 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Jesse Spencer (Matthew Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Christian Stolte (Randy "Mouch" McHolland), Joe Minoso (Joe Cruz), Kara Killmer (Sylvie Brett), Miranda Rae Mayo (Stella Kidd), Yuri Sardarov (Brian "Otis" Zvonecek), Monica Raymund (Gabriela Dawson), Steven R. McQueen (Jimmy Borrelli), Dora Madison (Jessica Chilton), Charlie Barnett (Peter Mills), Lauren German (Leslie Shay)

S09E16: No Survivors

S09E16: No Survivors

Lidi ze stanice se dozvídají vzrušující novinky, dorazí i tajemná cizinka a šokující výjezd vezme Severideovi dech.

sk
26.5.2021
41 minut

Základní info:

Režie: Lisa Robinson
Scénář: Derek Haas

Hrají: Jesse Spencer (Matthew Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Joe Minoso (Joe Cruz), Christian Stolte (Randy McHolland), Kara Killmer (Sylvie Brett), Miranda Rae Mayo (Stella Kidd), Alberto Rosende (Blake Gallo), Daniel Kyri (Darren Ritter), Hanako Greensmith (Violet Mikami), Randy Flagler (Harold Capp), Anthony Ferraris (Tony Ferraris), Katelynn Shennett (Kylie Estevez), Conner Ann Waterman (Mazie), Terry Bell (Anthony), James Earl Nash III (Ezra), Sara Sevigny (Bev),…

Foto: NBC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Fakt povedený závěr! Jsem nervózní z výsledku, Fire už párkrát nemile překvapil…

11.1.2022 | 23:43:44
Mordrull

Doprdele to snad ne, snad budou všichni v pohodě, to nemohli zakončit, tím že vyplavou na hladinu ? jsem napnutej jak guma v trenkách ..

26.6.2021 | 22:49:31
sten1122

kazda seria konci sokujuco a nakoniec bude vsetko ok.

11.6.2021 | 7:28:10
KubixCZE

Nádherný díl, a ten konec je zase coo? :( Nemohu se dočkat.

1.6.2021 | 12:30:33
Billy the Kid

no ten konec bych tak černě neviděl, myslím že všichni herci podepsali další řadu :) ale celá serie byla zase dobrá, těším se na další osudy… :)

27.5.2021 | 18:57:45
Jana13.13

Tak na rovinu si myslím, že u žádného finále jsem nebyla takhle na trní jako tady… nejdřív Brett a Casey mi málem způsobili infarkt, ale ty jejich scény byly naprosto úžasné a víc než jsem vůbec čekala <3 No a konec ten mě dodělal, nevěřím tomu, že bychom o všechny čtyři přišli, ale nějak se dost bojím o Severida, teď měl všechno až moc růžové, takže je jasné, že se něco musí pokazit… :/ A teď to čekání, to mě zabije.

27.5.2021 | 11:31:27

Nepřehlédněte

Bodena v budoucnu už tak často neuvidíme

Bodena v budoucnu už tak často neuvidíme

Velké změny v seriálu Chicago Fire pokračují, neboť bylo oznámeno, že jednu důležitou postavu od další série budeme vídat v menší kapacitě. Řeč je o veliteli Bodenovi, který je v seriálu už od samotného počátku.

Reklama

One Chicago

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama