Chicago Justice
80/100 - 5×

Chicago Justice

Seriál Chicago Justice je již čtvrtým seriálem z produkce Dicka Wolfa. Tentokrát se příběh zaměřuje na žalobce úřadu státního návladního v Chicagu. Peter Stone a jeho kolegové budou bojovat za spravedlnost v městské politice.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies)


S01E06: Dead Meat

S01E06: Dead Meat

30 kilometrů od Chicaga je ve vaně nalezeno rakovinou prolezlé tělo strážníka chicagské policie, Tima Codyho a vypadá to na sebevraždu. Ale když Antonio a Nagelová přijedou na místo činu, rychle rozhodnou, že šlo o vraždu. Soud přinese starého Stoneova protivníka a ten musí použít nový zákon, aby nad ním vyhrál.

26.3.2017
5 840 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Scénář: Lawrence Kaplow
Herci: Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies), Michael Rispoli (John Beckett), Sofia Milos (obhájkyně Mary Willisová), Jim Ortlieb (soudce), Jessie Fisher (Gail Marcus) a David Eigenberg (Christopher Herrmann), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama