Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války) S07E12: Victory and Death

S07E12: Victory and Death

S07E12: Victory and Death

Ahsoka s Rexem musí využít svůj důvtip a zkušenosti, aby přežili tragický konec klonových válek.

cz sk
4.5.2020
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dymer

Děkuji za skvělý a rychlý překlad celé série :)

4.5.2020 | 21:02:52
MartesFoina

Vysvětlete mi někdo, proč tvůrci Clone Wars nedostali na starosti novou trilogii a místo toho to nechali zprasit bandu matláků, kteří vědí o principu fungování SW kulový. Když jsem kdysi začal na Clone Wars koukat, bral jsem je jako doplněk k filmům. Dnes můžu říct, že Clone Wars, Rebels, Mandalorian a původní trilogie jsou hlavní základ, zatímco prequel a sequel pouze nekvalitní doplněk. I v Clone Wars je k nalezení pěkných pár nehorázně špatných příběhů, ale tímto finále to uzavřeli naprosto na úrovni a se ctí. Otázka je, co dál. SW bez světelných mečů možná fungují u Mandaloriana, ale jinde to asi nepůjde…

4.5.2020 | 20:38:49
Spaticka

Perfektní příběh od začátku do samého konce, ihned se pouštím do knížky Ahsoka, opravdu si zaslouží titul nejlepší a nejoblíbenější postavy CW :)

4.5.2020 | 19:38:38
mina1988

Za mě super. Ahsočin příběh pokračuje i v knize Ahsoka, která se hodně dobře čte. Sice tam tuším své meče pohřbila úplně, aby bylo jasné, že je po smrti rukou rexe.. Clone Wars jsou výkladní skříní této značky.

4.5.2020 | 19:19:41
dvl

Pamätá si tu ešte niekto, ako sme v prvej sérii neznášali mladú Ashoku? A akú postavu s nej Filoni & co. dokázali vytvoriť. Súhlasím, že toto bola oproti predchádzajúcim epizódam slabšia časť, ale aj tak nemôžem dať menej ako 5 hviezd. Možno by to chcelo ešte jednu dve epizódy. Ale ako ukončenie seriálu je to viac než uspokojujúce.

4.5.2020 | 18:46:39
Big_Boss

Pravděpodobně nejslabší epizoda z celého Seige of Mandalore Arcu, ale i tak nemůžu dát míňe než 5*, Možná jsem čekal nějaké scénky typu jak se Ahsoka snaží dostat do chrámu Jediů, zjistit co se stalo s Anakinem, Obi-Wanem nebo Yodou nebo něco podobného. Také jsem čekal, že uvidíme mladší verze trooperů z Rebels, kterým by Ahsoka a Re pomohly odstranit ty čipy atd. Možná to chtělo ještě jednu takovou epologovou epizodu, ale rozhodně to bylo lepší zakončení seriálu než předešlá 6. Série.

4.5.2020 | 18:12:56
LMDizajn

Dojímavý koniec, taký aký má byť. CW nemá šťastní koniec, ani epizóda 3 nemala a tak to aj má byť. Tá pomalá atmosféra doprevádzajúca studenou hudbou, perfektné. CW bude chýbať Myslím, že tým aj vysvetlili, prečo vojaci impéria nevedia nič trafiť a sú slabí vojaci, oproti republikovým klonom. Keďže kloni mali slobodnú myseľ, vedeli bojovať za hranice rozkazov, naopak teraz keď bol aktívny rozkaz 66, tak z nich naozaj boli len bez duší vojaci. Myslím, že táto časť skvelo zapadá do originálnej trilógie SW. A možno, ak by Luke stretol Ahsoku, vysvetlovalo by to jeho odpor voči Jedy, ktorý je z Ahsoky veľmi cítiť. Myslím, že je to skutočne jedna najkomplexnejšia postava, akú som kedy videl. Snáď nám Filoni ešte takúto úžasnú Ahsoku prinesie. Aj keby som radšej animovanú, ale budem držať palce.

4.5.2020 | 17:08:14
Lex Luthor

Clone Wars jsou u konce po dlouhých 12letech jsme se dočkali důstojného zakončení klony se v této epizodě chovali spíše, jako bojový droidi ale za vše může ten čip co měli v hlavě. Rex a Ahsoka na konci odložili svůj meč a helmu a v závěru Clone Wars se ukázal Darth Vader

4.5.2020 | 16:31:43
GrindyCZ25

#CloneWarsSaved

4.5.2020 | 16:12:56
Horus8

Boží

4.5.2020 | 15:28:08

Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války)
93/100 - 88×

Star Wars: The Clone Wars(Star Wars: Klonové války)

Mezi filmovými epizodami Klony útočí a Pomsta Sithů ze Star Wars ságy proběhl galaktický konflikt obřích rozměrů, který dostal označení klonové války. Tento seriál zachycuje dobrodružství hrdinů Republiky právě v tomto konfliktu a odhaluje odpovědi na spoustu otázek, které nám filmy přinesly.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Cartoon Network, Netflix, Disney+ | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Matt Lanter (Anakin Skywalker), Nika Futterman (Asajj Ventress), Phil LaMarr (Bail Organa), Anthony Daniels (C-3PO), Corey Burton (Cad Bane), Dee Bradley Baker (Cody), Corey Burton (Dooku), Dave Filoni (Embo), Dee Bradley Baker (Gregor), Matthew Wood (Grievous), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Robin Atkin Downes (Cham Syndulla), Ahmed Best (Jar Jar Binks), Gregg Berger (Kalani)

Stav titulků

Epizoda S07E12: Victory and Death

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Klonové války

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama