Daredevil: Born Again
0/100 - 0×

Daredevil: Born Again

Po delší době se herci Charlie Cox a Vincent D'Onofrio vrací do rolí, kterým se v letech 2015–2018 věnovali v seriálu Daredevil z produkce streamovací služby Netflix. V tomto novém projektu jsou však jejich postavy Daredevila a Kingpina rebootovány a navíc zasazeny do světa MCU.

USA | 2024 | Plánováno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Thriller

Bernthal reaguje na návrat Punishera a slibuje, že nezklame

Bernthal reaguje na návrat Punishera a slibuje, že nezklame

Jednu dobrou zprávu si můžeme odškrtnout. Teď ale musí studio Disney doručit to, co většina fanoušků chce – stejnou verzi Punsihera, která nebude nikterak zlehčená. Jon Bernthal se nyní vyjádřil ke svému návratu a také dává jasný vzkaz, o jakou verzi Franka stojí.

8 5
18.3.2023

Herec Jon Bernthal je zpět a konečně můžeme oficiálně v Marvel Cinematic Universe přivítat i našeho Punishera. Na jeho návrat se nesmírně těšíme. Zároveň může být zajímavá jeho budoucnost, neboť postava má v komiksech spoustu zajímavých interakcí s jinými postavami z MCU, zvlášť třeba i se Spider-Manem. Doufejme, že Punisher nebude jen v seriálech, ale dostane se i na velké plátno. Bernthal totiž pravidelně hraje i ve filmech a rozhodně na to má.

(Bernthal reaguje na návrat Punishera a slibuje, že nezklame. Foto: Disney+)

Nedávná zpráva s návratem postavy zbořila internet. Po prvotních radostných ohlasech přišlo ovšem i menší vystřízlivění, neboť se určitá část diváků bojí, jak s postavou Punishera studio Disney naloží. Není žádným tajemstvím, že Punisher je temnou postavou, která se nebojí jít až za hranu násilí. Nebude to ovšem na Myšáka moc? Jon Bernthal se nyní vyjádřil ke svému návratu:

Je neuvěřitelné, jak moc lidé na tuto verzi Franka reagovali. A ani nevíte, jak moc to pro mě znamená, protože Frank pro mě znamená strašně moc. Mám ho v krvi, je v mých kostech. Takže nejde o to, jestli to uděláme, ale o to, aby to bylo správně a abychom udělali verzi, kterou si fanoušci opravdu zaslouží. Uvidíme. Všechna tato rozhodnutí se dělají v kancelářích, kam nejsem pozván. Ale Frank je tam vždycky, vždycky je mou součástí. A až nám zavolají, že máme jít na plac, budu připraven a udělám všechno pro to, abychom to udělali správně, nebo to neuděláme vůbec.

Jonu Bernthalovi na postavě velice záleží, to je očividné. Z jeho vyjádření lze cítit, že by rád doručil stejnou verzi Punishera, jakou jsme poznali v seriálech od Netflixu. Zároveň můžeme z vyjádření vyčíst, že Bernthal nebyl součástí tvůrčího procesu, což nás samozřejmě děsí. Herec může přijít odhodlaný na plac, když mu ale scénář nepůjde na ruku, těžko dokáže s Punisherem provést něco, co je proti scénáři.

Zajímavá je rozhodně poslední věta. Takhle to snad vypadá, že když nebude herec spokojený s verzí Franka, možná se na to celé vyprdne. Samozřejmě vyjádření nemůžeme brát úplně doslova, neboť Bernthal bude pod přísnou smlouvou a opustit rozjetý projekt, ke kterému už má určitě podepsanou smlouvu, půjde velice těžko. Snad to vyjde pro dobro nás všech.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

kenkaku

Jako vedlejšák v druhé řadě byl skvělý (i když samostatný seriál stál za prd)… jenže to byl DD jesště pod „normálním“ studiem co z něj nedělal podívanou pro mimina.

20.3.2023 | 7:38:52
Basim

On byl jeden film Punishera a byl docela dobrý.

21.3.2023 | 13:37:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama