Dark Matter
86/100 - 212×

Dark Matter

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffaultová), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Tabor Calchek), Melanie Liburd (Nyx), Shaun Sipos (Devon)

Dark Matter

Šest zdánlivě rozdílných lidí, rozličných povah a dovedností. To je posádka lodi Raza. Z jejich blaženého bezvědomí je náhle vytrhne zjištění, že jsou všichni hledaní kriminálníci. S tím, že nevědí, jak se za co zasloužili a kdo všechno jim usiluje o život, brázdí vesmír ve snaze pochopit svá skutečná já. Seriál vznikl na motivy stejnojmenného komiksu. Na svědomí ho mají spolutvůrci příběhu Hvězdné brány.

Kdo by to čekal, jsou to psanci. Foto: Syfy


Během první série postupně nacházejí cestu ke svým ztraceným vzpomínkám a rozhodují se, zda jejich násilná minulost je skutečně tím, čím chtějí být. Bloudící vesmírem, snažíc se přežít, zažívají mnohá dobrodružství, kdy jim jde skutečně o život.

Upoutávka k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kalam

dobrý seroš… není to top kvalita, ale s tím nízkým rozpočtem dokázali zázraky… škoda že to skončilo. Postavy lepší jak v expanse nebo STD

8.10.2018 | 15:48:37
PRINC180

První serie byla dobrá ale II. a III. velké zklamání a nuda a herecké obsazení nebylo až tak dobré.

21.4.2018 | 23:53:50
Šelma

Nechápu, proč ho ukončili zrovna v momentě, kdy není nic dořešeno. Člověk konečně najde dobrej sci-fi seriál a oni ho prostě jen tak utnou. -_-

19.1.2018 | 13:33:40
kravemir

Super seriál! Škoda, že ho ukončili :-(

2.1.2018 | 21:54:46
ScaryX

U první série mi k úplný dokonalosti ještě něco chybělo. Ale ta druhá byla prostě skvostná :-) U třetí řady už epizody místy pokulhávaly, což se vynahrazovalo humornými scénkami, solidní akcí a spoustou podrazů a zvratů. Jenže na všechny neduhy rázem zapomenete, když dokoukáte finálovou epizodu. Aa začnete se zajímat jen o to, jak se z tohohle průšvihu hodlá posádka vysekat.

čestný člen redakce
27.8.2017 | 11:42:09
BlueBat

Už bude konec sezóny … zase :-( achjo …

23.8.2017 | 16:44:11
godzilak

Nedokoukal jsem ani pilot, něco tak nudnýho se jen tak nevidí :(

19.4.2017 | 20:30:17
Vystrk

dobrá oddechová space opera, ale prostě to není Firefly nebo BSG

8.3.2017 | 10:37:46
Liss93

Občas mi přijde, že by se z děje dalo mnohem víc vytřískat, má hodně nevyužitého potenciálu. Ale i tak super sci-fi seriál :)

2.9.2016 | 2:57:49
LMDizajn

Ak to porovnam celkovo so scifi serialom, tak by som dal 80%, ale kedže momentalne asi nič pozeratelne scifi nenatačaju, tak davam 100%

8.8.2016 | 14:09:17

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama