Dark Matter
86/100 - 212×

Dark Matter

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffaultová), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Tabor Calchek), Melanie Liburd (Nyx), Shaun Sipos (Devon)

S02E02: Kill Them All

S02E02: Kill Them All

Během svého pobytu ve věznici musí posádka vypořádat s pokusy o napadení, vydáním ke stíhání a zákulisními dohodami stejně jako plánovat svůj útěk.

cz sk
8.7.2016
720 000
43 minut

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ten utěk z vězeni byl fakt povedeny ale myslim že to zvladli hlavně jen kvuli Dvojce a jsem zvědav jak se jim bude dařit když maji ted nove členy a jsem zvědav jestli to Šestka přežije jinak musim řict že by mě zajimalo proč se ta obchodnice ma zajem o Pětku a jsem zvědav jak se vyrovnaji se smrti Jedničky když o ni už vi ale zajimalo by me proč je chcou mrtve tolik a kdo stoji v pozadi a jinak musim řict že Pětka byla dobra jak řekla Androidovi at je všechny sejme.

redaktor
12.10.2021 | 0:05:13
ScaryX

Na mě utekli trochu moc brzy, mohli je tam ještě chvíli nechat poflakovat. Ale podle smrtelně nebezpečné situace se s tím dalo počítat. Kill Them All pochopitelně skvělý, musel jsem si to pustit několikrát :-) A teď už hurá do vesmíru a do dalších problémů.

čestný člen redakce
12.7.2016 | 22:05:13
BUMPRDLIK

Tenhle seriál je přijemné překvapení. Tím že zabili jedničku vyslyšeli přání mnoha diváků. Doufám, že šestka zůstane v mrazáku co nejdéle. A androidka začne zkoumat svojí sexualitu. Pak to bude uplně bomba.

12.7.2016 | 15:33:22
Kothy

Super dil :)

12.7.2016 | 15:25:34
diastan

parádička no. Je jasný, že to s jedničkou se ještě nějak bude řešit…Já si ale pořád nemyslím, že je mrtvý, naše jednička byl střelec.

12.7.2016 | 13:52:04
Angi

Slušný díl. Z vězení sice nikdo nikdy neutekl, ale „naši“ měli výhodu odolnosti proti sonicblast a pomoc zvenčí, přímo od stráže. Ale taky mě docela udivilo, že jsou venku už druhý díl. Nicméně je to určitě pro sérii dobře. Že je jednička definitivně tuhý (doufejme) to opravdu potěšilo.

12.7.2016 | 11:27:01
Blázen z Jericha

Nářez od začátku do konce. Spousta skvělých hlášek. Z Trojky je úplnej Jack O'neill. Scéna Kill them all byla parádní. Škoda jedničky, asi fakt skončil. Ale zase další členové posádky můžou být dobrá náhrada. Zatím nejlepší díl seriálu. Doufejme, že si úroveň bude držet celou sérii.

12.7.2016 | 10:07:39
Argetlam Královrah

Tu část s „kill them all“ jsem si musel pustit dvakrát, je to prostě boží. Doufal jsem, že jednička je pořád naživu a stále doufám. Naopak doufám, že umře šestka, ten si to zaslouží! Tak trošku jsem věřil, že tam nakráčí pětka a vpálí do něj pár kulek.

12.7.2016 | 0:39:33
skalloo

kokos genialný diel..momentálne asi najlepší scifi serial :)

11.7.2016 | 23:57:24
Hegysek

Hele co to bylo za ženu s kterou se bavila Trojka a oskenovala mu oko? :D Něják v tom mám bordel :D Napadá mně jen ta co je jednou v 1. řadě zachránila před jinou corp.

11.7.2016 | 23:54:03
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama