Dark Universe
75/100 - 8×

Dark Universe

Po krachu původního projektu Dark Universe, z nějž do kin dorazil pouze snímek The Mummy, se studia Universal Pictures a Blumhouse Productions rozhodila pro novou strategii a klasické hororové příběhy nám představí coby nízkorozpočťáky. Prvním z nich je nový The Invisible Man s Elisabeth Moss v hlavní roli.

USA | 2017 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Hororový
hrají
Russell Crowe (Henry Jekyll), Sofia Boutella (Ahmanet), Tom Cruise (Nick Morton), Annabelle Wallis (Jenny Halsey)

K obsazení Nosferata se přidává i Nicholas Hoult

K obsazení Nosferata se přidává i Nicholas Hoult

Oblíbený herec, který zazářil ve filmové sérii X-Men i seriálu The Great, míří do dalšího upířího filmu. Po hlavní roli v komedii Renfield se objeví i v remaku kultovního Nosferata, který se začne brzy natáčet.

2 0
9.10.2022

Nicholas Hoult rozhodně patří mezi nejtalentovanější herce své generace. Britský rodák na sebe poprvé výrazněji upozornil seriálem Skins, v roce 2011 se pak poprvé objevil jako Henry McCoy alias Beast, jeden z nejslavnějších členů X-Menů ve snímku X-Men: First Class. Nesmírně inteligentního a silného modrého mutanta následně ztvárnil v pěti dalších projektech, které proložil i akční dystopickou jízdou Mad Max: Fury Road nebo životopisným filmem Tolkien. V poslední době Hoult zazářil jako Petr III. v komediálním seriálu The Great, nedávno pak s režisérem Chrisem McKayem dotočil hororovou komedii Renfield, ve které ztvární Drákulova sluhu.

Hoult zářil v seriálu The Great. Foto: Hulu

A upíři asi Houltovi přirostli k srdci. Jeho dalším projektem totiž bude i nový remake Nosferatu, který chystá režisér Robert Eggers. Tvůrce si do hlavních rolí nejprve představoval Harryho Stylese a Anyu Taylor-Joy, které ale nakonec nahradil dvojicí Bill Skarsgård a Lily-Rose Depp. Hoult by měl v nové verzi legendárního Murnauova snímku ztvárnit postavu Huttera, tedy Jonathana Harkera, ústředního hrdinu a Orlokova nepřítele.

Ztvární Hoult nového Huttera? Foto: Jofa

Nový Nosferatu se začne natáčet během několika měsíců a produkce zavítá i do Prahy. Premiéra je v plánu prozatím na rok 2024.

Líbí se vám obsazení remaku Nosferatu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Neviditelný


Režie: Leigh Whannell
Scénář: Leigh Whannell
Hudba: Benjamin Wallfisch
Hrají: Oliver Jackson-Cohen (Adrian Griffin), Elisabeth Moss (Cecilia Kass), Storm Reid (Sydney Lanier), Aldis Hodge (James Lanier), Harriet Dyer (Emily Kass), Michael Dorman (Tom Griffin)
Stopáž: 125 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama