Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

A Good Day to Die Hard už přespříští rok!

A Good Day to Die Hard už přespříští rok!

A zasáhla nás další nečekaná vlna novinek okolo páté Smrtonosné pasti. Od jejího oficiálního anglického názvu, který jste jistě postřehli už z nadpisu našeho článku, až po začátek natáčení a datum premiéry, to a ještě mnohem více vám přinášíme právě zde!

0 0
14.10.2011

Pokud náš web čtete pravidelně, už nějakou dobu víte pár zásadních věcí. Tou nejzásadnější je asi to, že Smrtonosná past 5 skutečně bude. A že ji má režírovat John Moore, scénář k ní napsal Skip Woods a film samotný by se měl odehrávat v Rusku, to už je jen taková omáčka… A co že jsme se to dozvěděli dnes?

Zůstaňme chviličku u toho Ruska, konkrétně u jeho hlavního města Moskvy. Podle konkrétnějších čerstvých nástinů příběhu by právě do těchto nehostinných krajů (snad se nám poprvé po více než dvaceti letech do Smrtonosné pasti zase vrátí sníh) měl John McClane přicestovat, aby ze zdejšího vězení vysekal svého syna Johna Jr. (už od prvního filmu přece víme, že McClane má dceru i syna).

Z malé synátorovy výtržnosti se však zřejmě vyklube trochu větší problém a podle dosavadních informací se zde bude muset John spojit se zdejšími policejními složkami v boji proti ruské mafii. A to nezní vůbec špatně! Přestože samotný McClaneův syn dosud obsazen ještě nebyl, šušká se, že se do pětky vrátí Justin Long alias Matt Farrel ze Smrtonosné pasti 4.0, který by nyní měl být Johnovým zetěm, když si prý vzal jeho dceru Lucy (ve čtverce ji ztvárnila Mary Elizabeth Winstead – zda-li se ale v pětce objeví ona, dosud známo není).

A teď už k těm produkčním záležitostem. Natáčení páté Smrtonosné pasti by mělo začít (pochopitelně v Rusku) během ledna příštího roku. A aby toho nebylo málo, studio 20th Century Fox už dokonce i zveřejnilo oficiální datum premiéry, které ustanovilo na 14. února 2013 (Den svatého Valentýna), a jak už jste si jistě všimli i z názvu našeho článku, snímek ponese název A Good Day to Die Hard, tedy v podstatě přeloženo do češtiny „Dobrý den pro drsnou smrt“, jak to ale u Smrtonosných pastí bývá, český distributor to zřejmě nebude zbytečně komplikovat a v naší malé české kotlině se tak s největší pravděpodobností dočkáme prostě Smrtonosné pasti 5(.1?).

Takže… už se těšíme?

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama